TurkNet aktivasyon süreci tamamlanmadı

Yer
psk. svş. uzm.
Ayın 13'ünde geçiş işlemleri başladı. Bugün vaadettikleri günün sonuydu. Arayan soran yok. TürkNet'i aradım. Temsilci, ekiplere tekrardan kurulum için bildirdiğini söyledi. Ne yapmam lazım? Müdürlüğe gidip ilgili ekiplere tekrardan hatırlatayım mı? TürkNet abonesiyiz diye belki unutmuşlardır hani.

Screenshot_2020-10-19-22-14-12-403_com.turknet.oim.jpg

Ayın 13'ünde geçiş işlemleri başladı. Bugün vaadettikleri günün sonuydu. Arayan soran yok. TürkNet'i aradım. Temsilci, ekiplere tekrardan kurulum için bildirdiğini söyledi. Ne yapmam lazım? Müdürlüğe gidip ilgili ekiplere tekrardan hatırlatayım mı? TürkNet abonesiyiz diye belki unutmuşlardır hani.

Eki Görüntüle 707740
Telaş edecek bir durum yok. Aktarma işlemleri gecikebiliyor. Hafta sonu da işlemler devam etmeyebilir. Biraz daha bekleyin.

@Prism Hayır hocam sorunu buldum. Müdürlüğe gittim niye bağlamıyorsunuz dedim. "ekipler bizim abonelere zor yetişiyor, TT aboneleri dururken Turknet abonesine gelmezler. Muhtemelen 15 gün içinde gelip bağlarlar." dedi. Allahtan bunu diyen bir bayandı yoksa çalıştığı kurumun temelini atan işçiye kadar söverdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı