TurkNet aktivasyon ücreti kurulum ücretine dahil mi?

Umarım fiber gelir de daha iyi hızlar alırız. :)

Bu arada bir sorum daha olacaktı, kuruluma geldiklerinde metre başına kablo çekme ücretini ne kadar aldılar?
Kuruluma gelen adama hiçbir şey vermedim. Dediğini de duymadım hiç aslında. Modemi kendim almıştım ben sadece kurulum ücreti ödedim ek olarak.
Başka bi evimde fiber var ttnet. vdsl olan turknetten kötü performansı var hız düşüşü, ping artması, paket kaybı vs. oluyor arada. ttnet olan 24mbps turknet 35mbps sadece. Test ettiğimde paketler böyleydi tabi turkneti sonra 75e yükseltmiştim.

1611843908935.png

35mbps iken hız testi görselim yok elimde de bu görseli 75mbps pakete geçince çekmiştim. Upload artmıştı da download kalmıştı. 2 saat sonra download da arttı :D

1611843950384.png

Kuruluma gelen adama hiçbir şey vermedim. Dediğini de duymadım hiç aslında. Modemi kendim almıştım ben sadece kurulum ücreti ödedim ek olarak.
Başka bir evimde fiber var TTNET. VDSL olan TurkNet'ten kötü performansı var hız düşüşü, ping artması, paket kaybı vs. oluyor arada. TTNET olan 24Mbps TurkNet 35Mbps sadece. Test ettiğimde paketler böyleydi tabii TurkNet'i sonra 75e yükseltmiştim.

Eki Görüntüle 856280
35Mbps iken hız testi görselim yok elimde de bu görseli 75Mbps pakete geçince çekmiştim. Upload artmıştı da download kalmıştı. 2 saat sonra download da arttı :D

Eki Görüntüle 856281

Hocam çok şanslısınız. 7 upload bulunmaz nimet resmen. Tebrik ederim güle güle kullanın. :)
Başka bir evimde fiber var TTNET. VDSL olan TurkNet'ten kötü performansı var hız düşüşü, ping artması, paket kaybı vs. oluyor arada. TTNET olan 24Mbps TurkNet 35Mbps sadece. Test ettiğimde paketler böyleydi tabii TurkNet'i sonra 75e yükseltmiştim.

Eki Görüntüle 856280
35Mbps iken hız testi görselim yok elimde de bu görseli 75Mbps pakete geçince çekmiştim. Upload artmıştı da download kalmıştı. 2 saat sonra download da arttı :D

Eki Görüntüle 856281

Aylık kaç TL ödüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı