TurkNet Altyapı Sorgusu

ErenBey99

Decapat
Ben de şu an Superonline fiber kullanıyorum ve geçen sene 200 Mbps kullanıyordum. Bu sene 100'e düşürecektim (düşürdüm), TurkNet'te 85 TL olduğu için siteden sorgu yaptığımda bana da 10 Mbps verdiğini gösteriyordu. Bilen birisi yardımcı olabilir mi bu konuda? Ben ne hız alırım TurkNet'te?

Bende şu an Superonline fiber kullanıyorum ve geçen sene 200Mbps kullanıyordum bu sene 100'e düşürecektim (düşürdüm.), TurkNet'te 85TL olduğu için siteden sorgu yaptığımda bana da 10Mbps verdiğini gösteriyordu, bilen birisi yardımcı olabilir mi bu konuda? Ben ne hız alırım TurkNet'te?
Hocam adresi doğru girdiyseniz büyük ihtimalle doğrudur.

Superonline'ın kendine ait fiber altyapısı vardır ve Türknet, Türk Telekomun altyapısını kullandığı için size superonline altyapısından hizmet vermez. Superonline fiber altyapısından hizmet veren firma olarak millenicom var.

Altyapı sorgu sayfasında 10 Mbps diyorsa o civarlarda bir hız alırsınız. VDSL2 altyapısını NetSpeed üzerinden de sorgulayabilirsiniz. Açıkçası Superonline'dan geçiş yapmak pek de mantıklı değil fiber altyapı değilse.

Orada da 15Mbps gösteriyor, Fiyatı daha makul olduğu için geçmek istemiştim, zaten şu an geçemem taahhüt dolayısıyla.

Superonline'ın kendine ait fiber altyapısı vardır ve TurkNet Türk Telekom'un altyapısını kullandığı için size Superonline altyapısından fiber vermez. Superonline fiber altyapısından fiber veren firma olarak Millenicom var.

Millenicom da 13Mbps verebileceğini söylüyor.

Geri
Yukarı