TurkNet anlaştığımız fiyatı yollamıyor

Bildiğim kadarı ile ilk defa internet kullanacaksanız 120 TL ücret alınıyor modeme kadar kablo çekmek için onu da faturaya ek 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Sizinle iletişime geçen kişiler dolandırıcı. Arayıp iptal ve iade isteyin. Daha sonra isterseniz TurkNet'in kendi sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

4. faturayı ödedik işte sitede 85 TL gözüküyor ama ödemelerde 124 TL gözüküyor. Ben anlamadım bu işi.
Dediğim kesin bir olay. TV olayı falan hikaye. Dolandırıcılar haberin olsun.

Bir yazacağım ama parayı biz TurkNet'e ödemiyor muyuz onlara nasıl gidiyor ya?

TurkNet'in kendi sitesinden mı kontrol ediyorsunuz faturanızı?

TurkNet'in Online işlemlerden de baktık oradan normal bir şey yok. Bankada

Dediğim kesin bir olay. TV olayı falan hikaye. Dolandırıcılar haberin olsun.

TurkNet'in kendisi yazdı zaten bizim numaramız değil diye. Online işlemlere bakıyoruz faturamız 85 gözüküyor. DM'den bana hukuk ekibimize haber verdim diye mesajda attılar Twitter'den. Bunlar dolandırıcı ya diyorlarki biz size 124 TL olduğundan dolayı kurulum ücretini yansıtmadık diyorlar. Ama biz kurulum ücretini bu ay son taksitini ödedik zaten. Daha neyi ödeyip ödemediğimizi bilmeyen müşteri temsilcisi mi olur? TV hizmetimiz diye bir şey yok TurkNet yazdı gene.

Konu açıklığa kavuştu sanırım. Aracı bir kişi sizin adınıza TürkNet'e başvurmuş ve ödeme yöntemi girmemiş. Sizin verdiğiniz kart bilgilerinden parayı çekip 85 TL'yi TürkNet'e yatırıyor. Aldığı fazla parayı cebe indiriyor. Hakkınızı aramakta size bol şans.

Konu açıklığa kavuştu sanırım. Aracı bir kişi sizin adınıza TurkNet'e başvurmuş ve ödeme yöntemi girmemiş. Sizin verdiğiniz kart bilgilerinden parayı çekip 85 TL'yi TurkNet'e yatırıyor. Aldığı fazla parayı cebe indiriyor. Hakkınızı aramakta size bol şans.

Faturayı bekliyorum eğer fatura 85 gelirse bir sıkıntı yok. Eğer 124 gelirse o zaman birşeylerre yapacağım. Sağ ol.

Geri
Yukarı