Turknet ASUS DSL-N16 Hız Sorunu

Değerleriniz gayet iyi bina içi kabloda vs. sorun olduğunu sanmıyorum. TurkNet bulunduğunuz bölgede sadece Adsl hizmeti veriyor olabilir veya hattınızı Vdsl yerine Adsl tanımlamış olabilirler. TurkNet sitesinden sorgulayınca Vdsl gözüküyorsa yazdığım gibi hattınız Adsl tanımlı müşteri hizmetlerine bunu açıklayın.

Benim garibime giden durum VDSL 32 denip ADSL 16 olması, bu maksimum değerler Ankastre'den çekilen kablo değiştirilirse veya 2. bir kablo çekilirse değişir mi yoksa bu değerler Ankastreden alabileceğim maksimum değerler mi?
Hattınız şu anda ADSL porta bağlı demek bu. Eğer ankastrede VDSL portu yoksa ADSL e bağladıklarını duymuştum. Twitter hesabınız varsa ordan @Silinen üye hesabına yazın yada OIM den destek talebi açın. Twitterdan yazmanızı tavsiye ederim. Daha hızlı destek alırsınız

Hattınız şu anda ADSL porta bağlı demek bu. Eğer ankastrede VDSL portu yoksa ADSL e bağladıklarını duymuştum. Twitter hesabınız varsa ordan @Silinen üye hesabına yazın yada OIM den destek talebi açın. Twitterdan yazmanızı tavsiye ederim. Daha hızlı destek alırsınız
Türk Telekomdan geçiş yaptım önceki paketim ADSL'di herhangi bir kablo bağlama işlemi vb. olmadı. Ankastremizde ev başına 2 port olması lazım.

Türk Telekomdan geçiş yaptım önceki paketim ADSL'di herhangi bir kablo bağlama işlemi vb. olmadı. Ankastremizde ev başına 2 port olması lazım.
Öyleyse Twitterdan iletişim kurun ya yanlış porta takıldı yada ADSL olarak tanımlandı. OIM'den de hattınızın özelliklerini görüntüleyebilirsiniz

c.png

x.png

VAE ADSL, VDSL olarak tanımlı yani tarifem.

Anladım yardımlarınız için teşekkür ederim de keşke derdimi anlatabileceğim bir müşteri hizmetleri olsa. Arıza kaydı bıraktım 2 gün sonra düzelttik diye oraya not düşerler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı