TurkNet Bana Kaç Mbps Upload Hızı Verir?

deleteduser27

Decapat
Merhaba. Ben TTnet kullanıcısıyım. Her ay 70 TL ödüyorum ve TTnet'in bana verdiği en yüksek hız değerleri aşağıdaki gibidir.
376915

Şimdi şöyle bir şey var. Verdiği değerler oldukça düşük olduğu için, memnun değilim ve TurkNet'e geçmek istiyorum. Oturduğum yer (tam adres olmasa da söylemek belki yasaktır bilmiyorum söylemeyeceğim o yüzden) internet hızı açısından fakir bir yer sanırım :D Ancak 3.55 Mbps download hızı olacak kadarda değil...

TurkNet'in sitesinden yaptığım bir teste göre, altyapımın desteklediği Mbps değerinin aşağıdaki gibi olduğunu söylüyor.
376916

Şimdi benim sorum şu. Download hızının TTnet'in verdiği hızdan daha kötü olmayacağına eminim sorum o değil. Ancak ben bana kaç upload hızı verebileceğini de öğrenmek istiyorum, bunu öğrenmenin bir yolu var mı? Yani altyapım en fazla kaç upload hızını destekliyor bunu nasıl öğrenebilirim?

Verecekleri pakette 1 Mbps'e kadar upload hızı vereceklerini söylüyorlar, ama ben altyapım en fazla kaç upload hızı destekliyor onu öğrenmek istiyorum.
376918

NOT: Upload hızını önemsiyor olma sebebim, canlı yayınlar için.

O altyapı ile yayın açamazsınız. Upload hızınız 3-4 olsa ve açsanız bile download hızınız yetmeyeceği için büyük sorun yaşarsınız.

Upload olarak 35 Mbit'e kadar olan paketlerde 3, 100'e kadar olanlarda 4 upload veriliyor diye biliyorum. 35'in aşağısına da 1 veriliyor.

Twitter, Instagram ve ya sitedeki numaradan ulaşırsanız detaylı bilgi verirler.

Altyapımın kaç upload hızını desteklediğini öğrenmek istiyorum sadece. Bunu öğrenmenin bir yolu yok mu? Aslında sormaya çalıştığım şey, 1 Mbps upload hızı olan bir paket alsam, bunun tamamından faydalanabilir miyim?

Ve bir de, TTnet'i kötülüyor olma sebebim, arkadaşlar 70 TL ödüyorum ve yukarıda attığım SS'de kaç Mbps hız verildiğini görüyorsunuz... Bunun böyle olmaması gerekiyor merak etmeyin çölde yaşamıyorum o kadarda değil :D Yani 3.5 download hızı desteklemiyor altyapım bu kadar az olmamalı... Ha işte diyorumki ben de madem download hızını az veriyorlar belki Upload hızınıda az veriyorlardır.

Modemin paneline girerek hat degerlerini görebilirsin. Buraya atarsan detaylı olarak kaç upload alacağını söylerim.
Ek olarak yayın açmak istiyorsan Superbox alabilirsin 10 down 10 upload 170 lira.

Bulunduğunuz bölgede kablonet varsa geçiş yapın. 50 / 5 MBPS paketi işinizi fazlasıyla görecektir. 70 TL bu çöp internete ödüyorsunuz yazık paranıza.

Altyapımın kaç upload hızını desteklediğini öğrenmek istiyorum sadece. Bunu öğrenmenin bir yolu yok mu? Aslında sormaya çalıştığım şey, 1 Mbps upload hızı olan bir paket alsam, bunun tamamından faydalanabilir miyim?

Ve bir de, TTnet'i kötülüyor olma sebebim, arkadaşlar 70 TL ödüyorum ve yukarıda attığım SS'de kaç Mbps hız verildiğini görüyorsunuz... Bunun böyle olmaması gerekiyor merak etmeyin çölde yaşamıyorum o kadarda değil :D Yani 3.5 download hızı desteklemiyor altyapım bu kadar az olmamalı... Ha işte diyorumki ben de madem download hızını az veriyorlar belki Upload hızınıda az veriyorlardır.
Altyapınız en fazla 1 mbit upload destekliyor. 1mbit upload ile sağlıklı yayın yapılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı