Çözüldü TurkNet başka operatörden geçiş için adreste altyapı yok diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Selamlar.

Adresimde aktif Türk Telekom aboneliği var. TurkNet'e geçiş yapmak istediğimde adreste altyapı yok diyerek geçişime izin vermiyor.

Screenshot_1.png

Abonelik için açılan müşteri hizmetleri telefonunu aradığımda açmıyor, hızlı işlemlere yönlendiriyor; orada da abonelik işlemleri yok. Gerçekten müşteri hizmetleri berbat ancak yapacak bir şey yok, kötünün iyisine geçeceğiz.

Son düzenleme:
Çözüm
Merhabalar, boş port olmaması nedeniyle ilgili hatayı alıyor olabilirsiniz. Geçiş işlemi sağlayabilirsiniz. Başka Operatörden Geçiş bağlantısı size bu konuda yardımcı olacaktır. Ek olarak 0 850 288 80 81 & Abone Ol bağlantıları da size yardımcı olacaktır. Bu kanallarda sorun yaşarsanız sizi satış birimine aktarabilirim.
İnternet sitesi üzerinden geçiş işlemi saylayamadığımdan konu açılmıştı zaten, keşke okusaydınız.

Başvuru yarım kaldığı için müşteri hizmetleri aradı, geçiş işlemleri başladı.
Selamlar.

Adresimde aktif Türk Telekom aboneliği var. TurkNet'e geçiş yapmak istediğimde adreste altyapı yok diyerek geçişime izin vermiyor.

Eki Görüntüle 1363660

Türk Telekom bilerek kapatıyor. Bende geçemiyorum aradım müşteri hizmetlerini alakasız şeyler konuşuyorlar BTK'ya şikayet etmek gerek bunları.

Türk Telekom bilerek kapatıyor. Bende geçemiyorum aradım müşteri hizmetlerini alakasız şeyler konuşuyorlar BTK'ya şikayet etmek gerek bunları.
TürkNet ile alakasız ise şunu deneyelim bakalım:

xDSL numarasıyla denemeye çalışın. Tüm tahattütsüz firmalarda şansınızı deneyin.
Millenicom, Netspeed, Comnet, GIBIRNet, tbt net vs. illaki birisi yardımcı olacaktır.

Bilgili bir Mh'ye denk gelirseniz, sizin için şikayet oluşturup sorununuzu çözebilir.

Aynı durumu 1 yıl önce yaşadım. Sorunu ile ev telefonu numarası ile çözdüm. TT'deyken siteye girip pasif olan ev telefonu numaram ile TurkNet'e başvurdum. Ve doğal olarak altyapı göründü.

TurkNet ile alakasız ise şunu deneyelim bakalım:

Şikayet etmekten başka çare kalmıyor adamlar bilerek açmıyorlar.

Selamlar.

Eki Görüntüle 1363660

Abonelik için açılan müşteri hizmetleri telefonunu aradığımda açmıyor, hızlı işlemlere yönlendiriyor; orada da abonelik işlemleri yok. Gerçekten müşteri hizmetleri berbat ancak yapacak bir şey yok, kötünün iyisine geçeceğiz.
Merhabalar, boş port olmaması nedeniyle ilgili hatayı alıyor olabilirsiniz. Geçiş işlemi sağlayabilirsiniz. Başka Operatörden Geçiş bağlantısı size bu konuda yardımcı olacaktır. Ek olarak 0 850 288 80 81 & Abone Ol bağlantıları da size yardımcı olacaktır. Bu kanallarda sorun yaşarsanız sizi satış birimine aktarabilirim.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı