TurkNet başka operatörden geçişte ne kadar cayma bedelini karşılıyor?

417496

Hectopat
Merhabalar, bugün TurkNet'e geçtim. Cayma bedeli 240 lira yazıyordu. Online işlemlere girip baktığımda 120 TL diyor. Bu çelişki mi, yoksa yazım hatası mı? Ya da kişiye göre muamele değişiyor mu? Güveneceğimiz hiçbir firma kalmadı mı? Sermayem olsa ben de internet sağlayıcısı operatörlüğüne gireceğim. :) Gına geldi. Biri şu ülkede yüzümüzü güldürsün. Z kuşağına zulüm etmeyin.

Dosya Ekleri

• 77.png
    77.png
    394,9 KB · Görüntüleme: 47
  • 888.png
    888.png
    63,7 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bugün TurkNet'e geçtim. Cayma bedeli 240 lira yazıyordu. Online işlemlere girip baktığımda 120 TL diyor. Bu çelişki mi, yoksa yazım hatası mı? Ya da kişiye göre muamele değişiyor mu? Güveneceğimiz hiçbir firma kalmadı mı? Sermayem olsa ben de internet sağlayıcısı operatörlüğüne gireceğim. :) Gına geldi. Biri şu ülkede yüzümüzü güldürsün. Z kuşağına zulüm etmeyin.
Güncellenmemiş olabilir. 240 TL yazan doğru.

Merhabalar, gigafiber altyapısına sahip müşterilerimizin 480, diğer altyapılara sahip müşterilerimizin 240 TL’ye kadar cayma bedelini karşılıyoruz. Online işlem merkezi üzerinde görüntülediğiniz yazının güncellenmesi adına konuyu ilgili birime ileteceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı