TurkNet başvuru süreci nasıl işliyor?

Bütün bilgileri online başvuru bölümünden giriyorsunuz. Size hesap açılınca giriş yapıyorsunuz ve orada belge ekleme bölümünden kimlik vb. şeyleri ekliyorsunuz. Ardından başvurunuz ve ödemeniz alındığı için Türk Telekom ekibinden biri hatta bir işaretleme yapıyor. Daha sonra TürkNet adına iş yapan bir eleman daire içi gerekli ayarlamayı yapıyor. Modem ile başvuru yaptıysanız, yani sıfır modem de satın aldıysanız o modem kargo ile geliyor. Modem gelince bağlantıyı yapıyorsunuz ve internetinizi kullanmaya başlıyorsunuz.

Fiberde veriyorlar. ADSL veya VDSL ise TurkNet'ten satın alabilirsiniz ya da kendi modeminizi kullanabilirsiniz.
100 MBPS / FİBER Başvurusu yapıcağım.

Başvuru süreci kaç gün sürüyor ortalama?
Öğrenci başvurusu yapmayı düşünüyorum kurulum ve ilk ay ücretsiz deniliyor. Fakat ödemem gereken net fatura hala 125 tl olarak gözüyor.

Bulunduğunuz yere göre değişir benim internetim 3 gün içinde bağlanmıştı örneğin. Bu arada hâla başvuru yapmadıysanız davet kodumu verebilirim hem siz hem ben 1 ay ücretsiz kullanabiliyoruz.

TurkNet fiber başvurusunda imzalanması gereken sözleşmeleri kendi kuryeleri ile getiriyorlarmış ama o kurye bana hiçbir zaman gelmedi. Bende haliyle gittim kargo ile gönderdim. Kargo ile gönderdikten 5 gün sonra Türk Telekom ekipleri gelip internetimi aktif ettiler. Sonuç olarak memnunum ama başvuru süreci biraz baş ağrıtıyor. Bu da TurkNet'ten aldığım hız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211020-111841_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211020-111841_WhatsApp.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 53
Pazartesi gigafiber başvuru yaptım sali gelip bağladılar muhteşem bir hız akıl alır gibi değil bu fiyata ama bakalım stabil ve sorunsuz çalışacak mı zaman gösterecek
Belge konusuna gelirsek gelen kurulum ekibi getirdi imzaladım

Geri
Yukarı