TurkNet belge kontrolü aşamasına geri döndü

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Dün TurkNet'e başvurumuzu yaptık. Kurye gün içinde gelip belgeleri imzalattı, ben de kimlik resmini arkalı önlü olarak yükledim. Sonrasında 3. aşama olan işletmeci değişikliğine geldik. Bugün sabahtan aramışlar ancak cevap veremedik. Saat akşam üstü 5 gibi aradık ve durumu konuştuk. Onay için aramışlar ama ulaşamamışlar. Daha sonra ise konuşma sonrasında onay verdik her şeye. Online İşlem merkezinden kontrol ettiğimde işletmeci değişikliği adımından tekrar belge kontrolü adımına geçmiş. Herhangi bir sorun mu çıktı sizce?

Screenshot_20220211-204205_TurkNet.jpg

Aynısı bana oldu. Sesli onay verdiyseniz 48 saat içinde aktif olur gibi. Ben yeni geçtim, 12 gün oldu geçeli. Pazar günü gece 3'te internet koptu geldi. Kullanıcı adı ve şifremi girdim bağlandım.
Ha anladım. Onay sonrası belgeleri tekrar kontrol ediyorlar anladığım kadarıyla değil mi?

7 günde bitiyor iş. İstanbul'da kar yüzünden 1 gün kurye geç geldi. Pazar geçiş talep ettim. Pazartesi işlem başladı. Perşembe kurye geldi. Cuma aradılar. Pazar günü gece 3'te kullanmaya başladım.

Unutmadan söyleyeyim, online işlemlerden modem şifresi ve kullanıcı adını bir yere not al. Bana SMS bağlantı yaptıktan 1 gün sonra geldi. Yani SMS'i beklesem 1 gün internetsiz kalacaktım.

7 günde bitiyor iş. İstanbul'da kar yüzünden 1 gün kurye geç geldi. Pazar geçiş talep ettim. Pazartesi işlem başladı. Perşembe kurye geldi. Cuma aradılar. Pazar günü gece 3'te kullanmaya başladım.
Ben aynı gün içinde başvurdum. Aynı gün içinde kurye geldi belge imzalattı bu gün de onay verdik. 48 saate tamamlanır sanırım. 3-4 gün aşağı yukarı.

Unutmadan söyleyeyim, online işlemlerden modem şifresi ve kullanıcı adını bir yere not al. Bana SMS bağlantı yaptıktan 1 gün sonra geldi. Yani SMS'i beklesem 1 gün internetsiz kalacaktım.
Çoktan geldi hocam. Ama girdiğimde modem bağlantı kuramadı. Halen aktif değil gibi duruyor ama hizmetlerde aktif görünüyor. Bekleyeceğim sanırım biraz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı