TurkNet belge kontrolü aşamasına geri döndü

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Dün TurkNet'e başvurumuzu yaptık. Kurye gün içinde gelip belgeleri imzalattı, ben de kimlik resmini arkalı önlü olarak yükledim. Sonrasında 3. aşama olan işletmeci değişikliğine geldik. Bugün sabahtan aramışlar ancak cevap veremedik. Saat akşam üstü 5 gibi aradık ve durumu konuştuk. Onay için aramışlar ama ulaşamamışlar. Daha sonra ise konuşma sonrasında onay verdik her şeye. Online İşlem merkezinden kontrol ettiğimde işletmeci değişikliği adımından tekrar belge kontrolü adımına geçmiş. Herhangi bir sorun mu çıktı sizce?

Screenshot_20220211-204205_TurkNet.jpg

Yani 35 Mbps indirme ve 6 Mbps yükleme.
Belgeleri kuryeye teslim edip sisteme yüklendiğinde geçti. 1 günde oldu bu.

Bana verecekleri paket 100 Mbps. Nasıl 35'e 6 veriyorlar. Öyle bir şey yapılıyor ise durmam ben. 100 Mbps yazıpta 35 vermek ne ya? Yayıncıyım ben almayım hiç daha iyi o halde. Benim zaten bir önceki kullandığım 50 Mbps paketti.

Son düzenleme:
Bana verecekleri paket 100 Mbps. Nasıl 35'e 6 veriyorlar. Öyle bir şey yapılıyor ise durmam ben. 100 Mbps yazıpta 35 vermek ne ya? Yayıncıyım ben almayım hiç daha iyi o halde. Benim zaten bir önceki kullandığım 50 Mbps paketti.
Hocam öyle değil. Beni başlangıçta 35/6 paketle başlattılar sonra destek kaydı bırakıp 50/8 pakete geçirildim. Altyapın eğer 50 Mbps'den azını destekliyorsa yaparlar. Yoksa sizi 100 Mbps paket tanımlıyorlar zaten.

Merhaba, ortak altyapı üzerinden altyapınızın desteklediği hızı 100 Mbps' te kadar size verebiliyoruz.

Geri
Yukarı