TurkNet belge kontrolü aşamasına geri döndü

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Dün TurkNet'e başvurumuzu yaptık. Kurye gün içinde gelip belgeleri imzalattı, ben de kimlik resmini arkalı önlü olarak yükledim. Sonrasında 3. aşama olan işletmeci değişikliğine geldik. Bugün sabahtan aramışlar ancak cevap veremedik. Saat akşam üstü 5 gibi aradık ve durumu konuştuk. Onay için aramışlar ama ulaşamamışlar. Daha sonra ise konuşma sonrasında onay verdik her şeye. Online İşlem merkezinden kontrol ettiğimde işletmeci değişikliği adımından tekrar belge kontrolü adımına geçmiş. Herhangi bir sorun mu çıktı sizce?

Screenshot_20220211-204205_TurkNet.jpg

Merhabalar, süreciniz ne durumdadır? Yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var ise memnuniyetle yardımcı olmak isterim.
Şu an aktivasyon sürecindeyim. NetSpeed'in onay vermesini bekliyoruz geçiş için. Sanırım bu gün 3. gün.
Screenshot_20220214-113857_TurkNet.jpg

Son düzenleme:
Şu an aktivasyon sürecindeyim. NetSpeed'in onay vermesini bekliyoruz geçiş için. Sanırım bu gün 3. gün.
Eki Görüntüle 1304831
Tarafımızdan yapılması gereken tüm işlemlerin en hızlı şekilde yapıldığına emin olabilirsiniz. Size yardımcı olmamı istediğiniz bir konu olursa buradan iletebilirsiniz.

Tarafımızdan yapılması gereken tüm işlemlerin en hızlı şekilde yapıldığına emin olabilirsiniz. Size yardımcı olmamı istediğiniz bir konu olursa buradan iletebilirsiniz.
Şu anlık yok ilginize çok teşekkür ederim. 😊
@500498
Bir sorum olacak. Geçiş işlemleri Cumartesi ve Pazar günleri sürüyor mu yoksa Pazartesi günü mü başlıyor? Telefonda onay vereli tam 3 gün oldu. Ancak geçiş işlemi tamamlanmadı. Hala geçiş aşamasında görünüyor. Ne zaman biter?

Son düzenleme:
Şu anlık yok ilginize çok teşekkür ederim. 😊
@500498
Bir sorum olacak. Geçiş işlemleri Cumartesi ve Pazar günleri sürüyor mu yoksa Pazartesi günü mü başlıyor? Telefonda onay vereli tam 3 gün oldu. Ancak geçiş işlemi tamamlanmadı. Hala geçiş aşamasında görünüyor. Ne zaman biter?
Hocam aktif edildi mi hizmetiniz?

Hocam aktif edildi mi hizmetiniz?
Edilmedi hala. Bekliyorum Cumartesiden beri. Dün sabah 10:26 civarı mesaj geldi geçiş işlemleri başladı diye. Ama sorun şu ki Cumartesiden beri geçişte.
20220215_134107.jpg

NetSpeed kadar adi bir firma yoktur net.
Kötü olduklarının farkında sanırım ki müşteri kaybetmemek için bilerek sıkıntı çıkartıyorlar geçişini iptal edip bizde kalsın diye. Bir daha NetSpeed denen firma müsveddesinin önünden geçersem ne olmayayım.
Sözde taahhüt yok. Sözde istediğimiz zaman çıkış, geçiş yapabiliyormuşuz. Allah cezalarını versin ne diyeyim.

Son düzenleme:
Edilmedi hala. Bekliyorum cumartesiden beri. Dün sabah 10:26 civarı mesaj geldi geçiş işlemleri başladı diye. Ama sorun şu ki cumartesiden beri geçişte.
Eki Görüntüle 1305717
Netspeed kadar adi bir firma yoktur net.
Kötü olduklarının farkında sanırım ki müşteri kaybetmemek için bilerek sıkıntı çıkartıyorlar geçişini iptal edip bizde kalsın diye. Bir daha Netspeed denen firma müsveddesinin önünden geçersem ne olmayayım.
Sözde taahhüt yok. Sözde istediğimiz zaman çıkış, geçiş yapabiliyormuşuz. Allah cezalarını versin ne diyeyim.

Hocam geçiş yaptınız mı aynı sorun bende de var. Başa sardı şu an bekliyor dün TT'den onay alındı. Sabahta onay aşamasında bana ulaşamadılar ben geri aradım öyle verdim sizin ki gibi bekliyorum. Ne kadar sürer, yayın yapmam gerekiyor.

Hocam geçiş yaptınız mı aynı sorun bende de var. Başa sardı şu an bekliyor dün TT'den onay alındı. Sabahta onay aşamasında bana ulaşamadılar ben geri aradım öyle verdim sizin ki gibi bekliyorum. Ne kadar sürer, yayın yapmam gerekiyor.
Hocam beklemekten başka çareniz yok. Geçişimi yaptım ben. İlk geçişe onay vermediler ama sonraki geçişte geçişi yaptılar. Şu an sorunsuz şekilde kullanıyorum. NetSpeed'in işgüzarlığı tamamen.

Hocam beklemekten başka çareniz yok. Geçişimi yaptım ben. İlk geçişe onay vermediler ama sonraki geçişte geçişi yaptılar. Şu an sorunsuz şekilde kullanıyorum. Netspeed'in işgüzarlığı tamamen.

Hocam upload da bir sınır var mı? Sitelerinde altyapı ne destekliyor ise o yazıyor fakat biliyorsunuz ki uploadda illaki sınır oluyor bazı operatörlerde. Bana yayınlar için gerekli. 6 upload ile video yüklemesi yaparken bile ping giriyor zar zor kullanıyorum inti ya da sıkışma oluyor kasıyor gidiyor falan yani kullanamıyorum.

Hocam upload da bir sınır var mı? Sitelerinde altyapı ne destekliyor ise o yazıyor fakat biliyorsunuz ki uploadda illaki sınır oluyor bazı operatörlerde. Bana yayınlar için gerekli. 6 upload ile video yüklemesi yaparken bile ping giriyor zar zor kullanıyorum inti ya da sıkışma oluyor kasıyor gidiyor falan yani kullanamıyorum.
35/6 paketle başlıyorsunuz. Sornasında kaldırıyorsa 50/8 Mbps üstü paketlere geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı