TurkNet bina içi tesisattaki problem için 108 TL istiyor

RJ 11 jakı modeme giren DSL jak girişi. Ankastre kutuya ise klemens varsa Krone pense ile takabilirsiniz.

Son 4 aylık internet hız grafiğim ektedir arkadaşlar. TurkNet bina içi tesisatta problem olduğunu söyleyip bunu çözmek için 108 TL istiyor. Sizce problem nerede? Bina içi kablolarda problem varsa bu dalgalanma nasıl oluyor? Kablo bir gün kötüyken diğer gün kendi kendine iyileşiyor mu? Bir halt anlamadım bu işten. Gerçi son dönemde hiç düzelmedi. Bu kadar uzun süre düzelmeden düşük hızda kaldığı hiç olmamıştı. Aslında binaya Kablonet fiber gelmiş ama ben TT santraline yakın olduğum için hızım düzgün olduğunda her şey gayet iyi oluyor. Ping, jitter değerlerim hep çok iyi, hız düşükken bile... Kablonet kullananlarda genelde yüksek ping görüyorum. Kablonet santraline yakın mıyım değil miyim onu da bilmiyorum. O yüzden ne yapsam bilemedim.

Eki Görüntüle 966904
QOS önceliği için BTK ve Cimer'e şikayette bulundum. 1 haftada çözüme kavuşturdular. Sen de şikayet etmekden çekinme.

Bize de aboneliğimizi iptal ettirmemize rağmen modem gönderdiler. Modemi kargo ile geri yolladım fakat TurkNet modemi geri yollamadığımı söyleyip 300 küsur fatura yolladı...
Benzer bir durum yaşayıp cimer aracılığıyla tüketici haklarına iletmiştim şikayetimi ve para iade edildi

problemlerimiz farklı aslında ama sonuç aynı belli ki. Bende tamamen kesilme olmuyor hiç. Ping de iyi durumda hep. Ama hız böyle ne yazık ki.

Gerçekten güzel bir dolandırıcılık örneği.
Hocam aslında mantığı aynı. Turknet eline yüzüne bulaştırdı. Sorumlusunu bizi tutuyor.

Hocam aslında mantığı aynı. Turknet eline yüzüne bulaştırdı. Sorumlusunu bizi tutuyor.
Ya zaten içine girdiğimiz sitem saçma. Hizmet veren Türknet ama ürün Türk Telekom'un. Bölye bir şeyden kaliteli bir hizmet çıkmaz zaten. Türknet Türk Telekom'a paslıyor, Türk Telekom Türknet'e paslıyor. Biz arada o..... oluyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı