TurkNet boş port sorunu

• Konuyu başlatan mhn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 928

mhn

Kilopat
20 gün sonra şu an aktif olarak kullandığım TT ile olan taahhütüm bitiyor bu yüzden TurkNet VDSL'e geçmeyi planlıyordum ve 2-3 günde bir TurkNet'in sitesinden altyapı kontrolü yapıyordum ve herhangi bir sıkıntı görünmüyordu. Evimiz müstakil, 2 katlı. Abim dün kendisi içi TurkNet'e başvuru yaptı ve ben bu sabah baktığımda artık altyapımın müsait olmadığı şeklinde hata aldım Ne Hız Alırım'dan. TurkNet'i aradığımda boş port kalmamış diyor fakat mahalleye yeni fiber altyapı geldi ve yine saha dolapları konuldu. Hemen bitişiğimizdeki evler için sorgulama yaptığımda yine altyapı var görünüyor. Sadece benim evimde altyapı yok görünüyor. Çıldırmamak elde değil. İptal etmeden geçiş de yapılamıyormuş ve eğer iptal edersem şu anda kullandığım portu da kaybederim diye korkuyorum. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon görmemişim.
Tekrardan aramayı deneyin bazen yeni çağrı merkezine katılan arkadaşlar denk gelebiliyor.
Veya yetkili birine bağlanmak istediğinizi söyleyin ben öyle yapmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı