TurkNet cayma bedelinin ne kadarını karşılar?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Geçen sene ağustos gibi aldık sanırım hatırlamıyorum anlaşma 2 yıl galiba 1 yıl kullandım varsayalım ne kadarını öder %?

120 TL’ye kadar karşılıyor diye biliyorum.

1 yılı geçen sözleşmeyi istediğiniz zaman hiçbir cezai şart ödemeden fesh edebilirsiniz.
Böyle bir şey yok. Eskiden belki mümkündü fakat artık Tüketici Hakem Heyeti'ne dahi gitseniz lehinize sonuçlanma olasılığı çok düşük. Cayma bedeli olarak değil indirim bedeli olarak talep ediyorlar. Sözleşmenin ne kadar süresi kaldığından bağımsız 12 aydan uzun süreli olsa bile mümkün olmayacak kadar zor.

O her şeyde aynı olmuyor hocam maalesef. 1+1yaptılarsa sorun direk 2 yıl zaten yapılmıyor sözleşme.

İptal ettirip geçiş yapma nedeniniz nedir bu arada @Paul Walker
Arkadaş 1+1 değil 2 yıl demiş. Ayrıca 1+1 yaptılarsa bile burada kötü niyet vardır. THH ile halledilir en kötü.
Böyle bir şey yok. Eskiden belki mümkündü fakat artık Tüketici Hakem Heyeti'ne dahi gitseniz lehinize sonuçlanma olasılığı çok düşük. Cayma bedeli olarak değil indirim bedeli olarak talep ediyorlar. Sözleşmenin ne kadar süresi kaldığından bağımsız 12 aydan uzun süreli olsa bile mümkün olmayacak kadar zor.
6. bölüm madde 22.

Kardeşim ben yakın zamanda Vodafone kullanıyordum 2 yıllık sözleşmeydi benimki de fakat 2 yıl olması cayma bedelinden kurtulmanız anlamına gelmiyor alma ihtimali var yok değil ama genel cayma bedelini ödüyorsunuz. Ben davamı kazandım fakat 2 yıl sözleşme olmasından dolayı kazanmadım internet kopukları hizmet aksaklığı arızalar vs. gibi nedenlerden dolayı aldım. Çok emin konuşmayın lütfen.
Ayrıca @Cilcuenca nın dediği gibi cayma bedelinden ziyade faturaya yapılmış indirim bedeli olarak talep ediyorlar sizden bir şekilde alınıyor yani.

Geri
Yukarı