TurkNet deneyiminiz nasıl?

Antidepressant

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, TurkNet için yapılan hız testlerini gördüm, gerçekten hız bakımından Türkiye'nin birincisi olduğuna şahit oldum ve bu konuda rakipsiz olduğunu gördüm. TurkNet kullanıcıları yaşadıklarınız deneyimleri bizimle paylaşır mısınız?

1653415844352.png

Son düzenleme:
Evime bağlatmak için çağırdım.
En başta gelmeye tenezzül dahi etmediler.
Geldiler, formları verdim.
Sonrasında hiç gelmediler. Müşteri hizmetlerini aradım, "Altyapınızda sorun var, değiştirmemiz için aynı formları tekrar doldurmalısınız" dediler.
Doldurdum, tekrar verdim.
Ondan sonra da bir daha ne aradılar, ne uğradılar. Altyapıma dair de hiçbir şey yapılmadı.
Halen devam ediyorum Superonline ile.
Superonline'ın müşteri hizmetlerinden sonra TurkNet'ile karşılaşınca neye uğradığımı şaşırdım.
Bu kadar umursamamazlık cidden çok fazla. Tavsiye etmiyorum.

Daha 3 gün önce Türk Telekom'dan geçtim. Türk Telekomda 2 yıllık anlaşmam vardı ve 105 TL ile GPON fiber altyapısında 25 mbps download, 8 civarı upload ve 1 ms pingi olan bir paket kullanıyordum. Ping biraz arttı ama artık 140 TL'ye 100 mbps downoad, 10 mbps upload ve 5 ms ping alıyorum.

Arkadaşlar, TurkNet için yapılan hız testlerini gördüm, gerçekten hız bakımından Türkiye'nin birincisi olduğuna şahit oldum ve bu konuda rakipsiz olduğunu gördüm. TurkNet kullanıcıları yaşadıklarınız deneyimleri bizimle paylaşır mısınız?

Eki Görüntüle 1398448
Lc waikikinin interneti bile daha güzel

Yeni konular

Geri
Yukarı