TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 ay ibaresi dediğiniz, bazı adreslerde adresinize en yakın zamanda GigaFiber hizmeti vermeye başlayacağız kısmı çıkıyor, ondan mı bahsediyorsunuz?

Evet ondan bahsediyorum hani sonuçta yatırım olan bölgelerde mahallelerde 4 ay ibaresi çıkıyor normalde, o gözükmediyse o bölgede herhangi bir ilerleme olmadığı açık net anlaşılıyor. Hani diyorlar ya 2021 dönüşüm içinde ee 2021 bitiyor. Mesela örnek veriyorum herhangi bir 4 ay ibaresi çıkmadı. O yüzden o ibarenin çıkması GigaFiber için önemli etken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ondan bahsediyorum hani sonuçta yatırım olan bölgelerde mahallelerde 4 ay ibaresi çıkıyor normalde, o gözükmediyse o bölgede herhangi bir ilerleme olmadığı açık net anlaşılıyor. Hani diyorlar ya 2021 dönüşüm içinde ee 2021 bitiyor. Mesela örnek veriyorum herhangi bir 4 ay ibaresi çıkmadı. O yüzden o ibarenin çıkması GigaFiber için önemli etken.
O ibare tamamen kaldırıldı olarak biliyorum, hiçbir adreste yok şu an.

merhabalar değerli Technopat Sosyal sakinleri,

TurkNet olarak dijital müşteri deneyimini fazlasıyla önemsiyoruz. Bu sebeple Technopat Sosyal forumunda bulunmasak olmazdı.

tüm öneri ve şikayetlerinizi bu konu başlığı altında bizimle paylaşabilirsiniz.
Lütfen KVKK gereği müşteri numaranızı paylaşmayınız.

@500498 - @TurkNet Destek Ayşegül

👍

Sosyal medya hesaplarımız:

1- Twitter < Destek -//- Twitter < Kurumsal
2- Instagram
3- Facebook
4- LinkedIn
5- YouTube

Keyifli forumlar dileriz.
turk.net
🥰

Vay be Cooler Master Türkiye'nin Technopat'da olacağını düşündüm ama TurkNet'i hiç düşünmemiştim :D

O ibare tamamen kaldırıldı olarak biliyorum, hiçbir adreste yok şu an.

Vallahi hocam bilmiyorum en son 20-25 gün önce sorgulama ettiğimde çıkıyordu kaldırıldı mı kaldırılmadı mı hiçbir fikrim yok siz öyle diyorsanız doğrudur.

Üsküdar Acıbadem Mahallesi için GigaFiber planı var mıdır? Eğer yoksa iletebilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı