TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mobil uygulamada bu kadar sık çıkış yapmasa yada beni hatırla seçeneği olsa güzel olur (iOS). Şifre yerine de SMS ile tek şifre seçeneği de getirilebilir ekstra olarak, çünkü çok sık girdiğimiz bir uygulama değil zaten şifreler unutulabiliyor, beni hatırla seçeneği de yok.

Vazgeçtim ben yerimde kalayım en iyisi şuan kullandığım operatoru kullanayım..

Son düzenleme:
Merhaba, bulunduğum bina içerisine 15-20 gün öncesinde GigaFiber kutusu geldi. TurkNet olarak sorgulamalarım 100 Mbps ile sınırlı gözüküyor. GigaFiber'den ne zaman faydalanabilirim?

İnternet bağlatalı 2 3 gün oluyor ama hızım hala 8Mbit bu normal mi? Normalde paketimin 35mbit olması gerekiyor. @500498
Merhabalar, iletişime geçebilmem için mesaj özelliğinizi açmanızı rica edeceğim🙏
TurkNet destek ekibi, hoş geldiniz!
Merhaba, hoş bulduk!🥳
Mobil uygulamada bu kadar sık çıkış yapmasa yada beni hatırla seçeneği olsa güzel olur (iOS). Şifre yerine de SMS ile tek şifre seçeneği de getirilebilir ekstra olarak, çünkü çok sık girdiğimiz bir uygulama değil zaten şifreler unutulabiliyor, beni hatırla seçeneği de yok.
Merhabalar, mobil uygulamamız ile ilgili güncellemeler gündemimizde. Fikrinizi paylaşacağım.
Merhaba, bulunduğum bina içerisine 15-20 gün öncesinde GigaFiber kutusu geldi. TurkNet olarak sorgulamalarım 100 Mbps ile sınırlı gözüküyor. GigaFiber'den ne zaman faydalanabilirim?
Merhaba, mesaj yoluyla iletişime geçtim. 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
@witicieen bu hızlarda sürünüyorsanız eski dönemleri hiç aklınıza getirmeyiniz. 40 yaşındayım, evde 2 haftadır VDSL kullanıyorum. Geçme nedenim ise upload hızıdır. ADSL kadar upload hızım var şu anda. 2 hafta öncesinde 8 ile 10 arasında gidip geliyordu. Bundan önce 4 kullandım uzunca bir süre. Dağ başında da oturmadım hiç. Daha eskiye gidersem Dial-Up'a kadar giderim.

Tamam internetiniz hızlı olsun, ona sözüm yok. Ama oturup düşünüyorum, 50 Mbps nasıl yetmiyor? Bunu hayatında çok hızlı internet görmemiş birisi sorabilir ya da algılayamabilir fakat eski çalıştığım firma Türkiye'deki en büyük kurumsal firma. Ve çalıştığım dönemde en yüksek hızlı internet onlarda idi. Özetle çok hızlı internette kullandım. Ama halen bu hızlar bir ev kullancısına nasıl yetmiyor anlamış değilim. Belki benim yaşımdakiler yavaş interneti kullandığı için yeni nesilin hız tutkusunu anlamıyor olabilir. Sonuçta yeni nesil tüketim nesli. 50'i ver 100'ü istesin. 1 hafta sonra o da yetmiyecektir.

DSL'deki kopma sorunları vs. var ise bu durumu ayrı tutarım.

Merhabalar,

Ben Türknet'e geçmek istiyorum lakin sorun çıkıyor geçişte. Adresimde altyapı yok görünüyor port olmadığından kaynaklı ama ben şuan ORIS Telekom üzerinden bir aboneliğim var mevcut bir internetim var. 2. Sorun ben Türknet'e geçmek istediğimde altyapımın 16 mbps olduğunu söylüyorsunuz lakin benim kullandığım paket VDSL üzerinden 50 mbps paketi ve abone numaram ile sorgulama yaptığımda siteniz üzerinden 50 mpbs diye sonuç çıkıyor. Anlam veremedim yardımcı olurmusunuz. Ben kullanmak istemiyorum şuanki operatörümü Turknet'e geçmek istiyorum.. Abone numarası ile altyapı sorguladığımda sonuç EK'tedir. Yardımcı olurmusunuz?

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    27,4 KB · Görüntüleme: 40
Merhabalar,

Ben Türknet'e geçmek istiyorum lakin sorun çıkıyor geçişte. Adresimde altyapı yok görünüyor port olmadığından kaynaklı ama ben şuan ORIS Telekom üzerinden bir aboneliğim var mevcut bir internetim var. 2. Sorun ben Türknet'e geçmek istediğimde altyapımın 16 mbps olduğunu söylüyorsunuz lakin benim kullandığım paket VDSL üzerinden 50 mbps paketi ve abone numaram ile sorgulama yaptığımda siteniz üzerinden 50 mpbs diye sonuç çıkıyor. Anlam veremedim yardımcı olurmusunuz. Ben kullanmak istemiyorum şuanki operatörümü Turknet'e geçmek istiyorum.. Abone numarası ile altyapı sorguladığımda sonuç EK'tedir. Yardımcı olurmusunuz?

Mesaj yoluyla iletişime geçtim.

Merhabalar,

Ben TurkNet'e geçmek istiyorum lakin sorun çıkıyor geçişte. Adresimde altyapı yok görünüyor port olmadığından kaynaklı ama ben şu an ORIS Telekom üzerinden bir aboneliğim var mevcut bir internetim var. 2. Sorun ben TurkNet'e geçmek istediğimde altyapımın 16 Mbps olduğunu söylüyorsunuz lakin benim kullandığım paket VDSL üzerinden 50 Mbps paketi ve abone numaram ile sorgulama yaptığımda siteniz üzerinden 50 Mbps diye sonuç çıkıyor. Anlam veremedim yardımcı olur musunuz? Ben kullanmak istemiyorum şu anki operatörümü TurkNet'e geçmek istiyorum. Abone numarası ile altyapı sorguladığımda sonuç EK'tedir. Yardımcı olur musunuz?

O sorunu ilindeki Telekom il müdürlüğü çıkarıyor aynı sorunu sakaryadada yaşıyorum 2016 yılından bu yana olan alt yapıya 0 başvuru ettiğimizde altyapı kaldırmaz altyapı arızası açarak bizi bezdiriyorlar rekabetin önüne bir engel olmuşlar resmen tek çare GigaFiber'in yaygınlaşması.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı