TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yetkililerin bize uyarı yolladığı yer sanırım. Oradan yazıyor olabilir sonuçta onlarda da yetki var.
Mesaj bölümünü ben mi açıyorum? 2 yıldır falan forumdayım ilk defa mesajın kullanıcılar arası kullanıldığını göreceğim.

Özel mesaj diye bölüm varmış :D Teşekkürler bu arada.

Selam hocam. Mobil uygulamadan kimlik fotoğrafı yüklerken hata veriyor düzeltebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda TürkNet kullanmaktayım. Tek bir önerim var, artık şu ISS'ye bir müşteri hizmetleri ekleseniz?
Merhabalar, TurkNet olarak dijital müşteri deneyimine öncelik veriyoruz. Tüm medya kanallarımızdan mümkün olan en kısa sürede en hızlı çözümü müşterilere sunuyoruz.
Selam hocam. Mobil uygulamadan kimlik fotoğrafı yüklerken hata veriyor düzeltebilir misiniz?
Merhabalar, nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz? Müşterilerimiz genelde kimliğini tam çerçeveye almayacak şekilde (arka planda bir şeylerin gözükmesi) yüklüyor. Kimliği tamamen kaplayacak şekilde yüklemeyi denemenizi rica ederim.

Merhabalar, nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz? Müşterilerimiz genelde kimliğini tam çerçeveye almayacak şekilde (arka planda bir şeylerin gözükmesi) yüklüyor. Kimliği tamamen kaplayacak şekilde yüklemeyi denemenizi rica ederim.
Selam 2 adet data numarası tanımlanmış. Sorunu hallettiler kolay gelsin iyi çalışmalar.

Merhaba ben yeni müşteriniz oldum cumartesi için kuruluma gelebiliriz demişlerdi ama hangi modem türünden almam gerektiği söylenmedi müşteri hizmetlerini arıyorum ama bir yere bağlanamıyorum. VDSL mi VDSL2 modem mi almalıyım?

Merhabalar. Muğla / Ortaca'ya GigaFiber gelme olasılığı nedir?
Bir de Muğla'da TurkNet kullanan kullanıcıların ortak bir şikayeti var: GateWay gecikmesi gerçekten inanılmaz yüksek. Google, YouTube ve oyun sunucularına tracert sorgusu yaptığım da oluşan gecikmenin yarısı GateWay gecikmesine ait. Daha öncesinden defalarca geribildirimde bulundum fakat hep sonuçsuz kaldı.

GigaFiber sorusunun yanıtını aldım sayılır; peki ya diğer problemleri çözmeyi düşünür müsünüz?

Selam 2 adet data numarası tanımlanmış. Sorunu hallettiler kolay gelsin iyi çalışmalar.
Selamlar, sorunun çözülmesine sevindim, teşekkürler.
Merhaba ben yeni müşteriniz oldum cumartesi için kuruluma gelebiliriz demişlerdi ama hangi modem türünden almam gerektiği söylenmedi müşteri hizmetlerini arıyorum ama bir yere bağlanamıyorum. VDSL mi VDSL2 modem mi almalıyım?
Merhabalar, mesaj yoluyla iletişime geçtim. Size bilgi sağlayacağım.
GigaFiber sorusunun yanıtını aldım sayılır; peki ya diğer problemleri çözmeyi düşünür müsünüz?
Mesaj yoluyla iletişime geçtim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı