Çözüldü TurkNet IPv6 için tester alımları devam ediyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

seamea

Femtopat
Daha fazla  
Bir şey sormak isterim. IPv6 için tester alımnız devam ediyor mu? Ediyorsa başvuru yapacağım. Bende static IP var static IP için gerek yok diye biliyorum? Bana IPv6'nın bir faydası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir şey sormak isterim. IPv6 için tester alımnız devam ediyor mu? Ediyorsa başvuru yapacağım. Bende static IP var static IP için gerek yok diye biliyorum? Bana IPv6'nın bir faydası olur mu?
IPV6 geçişleri kademeli olarak devam ediyor. Bunun için müşterilerden talep almıyoruz. Statik ip ile IPV6 farklı şeylerdir. IPV6 Makale - IPV6 Modem Ayarları bağlantıları size yardımcı olacaktır.
IPV6 geçişleri kademeli olarak devam ediyor. Bunun için müşterilerden talep almıyoruz. Statik ip ile IPV6 farklı şeylerdir. IPV6 Makale - IPV6 Modem Ayarları bağlantıları size yardımcı olacaktır.

Çözüm
Burada talep aldığınız gözüküyorda ondan sordum. Kolay gelsin iyi günler. Konu çok uzun oluğu için görünmüyor aktif yada pasif olduğu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı