Dolandırıcılık Aramaları

Numaraları siz mi satıyorsunuz? Kayıt yaptırdığım ay aramaya başladılar. Hep aynı diyalog, önce hizmetten memnun olup olmadığımı soruyorlar daha sonra hizmete TV paketinin dahil olduğunu söylüyorlar.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül
Burada hayır diyeceklerdir, ancak olay ortada. TürkNet kullanmadığı halde bu numaradan arananı daha görmedim. Ya satıyorlar ya da sızdırıyorlar.

Numaraları siz mi satıyorsunuz? Kayıt yaptırdığım ay aramaya başladılar. Hep aynı diyalog, önce hizmetten memnun olup olmadığımı soruyorlar daha sonra hizmete TV paketinin dahil olduğunu söylüyorlar.
Burada hayır diyeceklerdir, ancak olay ortada. TurkNet kullanmadığı halde bu numaradan arananı daha görmedim. Ya satıyorlar ya da sızdırıyorlar.
Şikayet oluşturdum BTK'ya direk destek kaydı oluştu TurkNet ardından tarafında aradılar ve sızıntının kendilerinden değil de Türk Telekom'dan olabileceğini kesinlik belirtmeden söylediler. Ayrıca bu dolandırıcılara karşı yasal süreçlerin devam ettiğini ilettiler. (Yersen)

Son düzenleme:
Merhabalar, öncelikle bu konudan birçok sağlayıcının müzdarip olduğunu bilmenizi isterim. Biz bu vakaları detaylıca ele alıp hukuk birimimize iletiyoruz. Konu hakkında gereken hassasiyeti gösterdiğimize emin olabilirsiniz.

Geri
Yukarı