TurkNet düşük hız

Binada bulunan fiber kutunun üzerinde Türk telekom mu, yoksa superonline mı yazıyor? Superonline yazıyorsa, turknet’in fiber hızları vermesi imkansız. Anlaşma yok.
Superonline diye biliyorum. Aklıma takılan bir konu daha var sabah kuruluma gelip 2 saat içinde aktivasyon işlemi gerçekleşti, görevli bize 2-3 gün demişti. İlk gün olduğu için böyle yavaş olabilir mi acaba?
@mertwitcher rica etsem aynı sorgulamayı turknet üzerinden yapar mısınız? Kendi dairenizi değil başka daireyi sorgulayın. Sizinkini sorgularsanız göstermez zaten.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2020-12-23_135613_turk.net.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-12-23_135613_turk.net.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 55
Superonline diye biliyorum. Aklıma takılan bir konu daha var sabah kuruluma gelip 2 saat içinde aktivasyon işlemi gerçekleşti, görevli bize 2-3 gün demişti. İlk gün olduğu için böyle yavaş olabilir mi acaba?
Tamamdır o zaman. Fiber hızları alamazsınız turknet üzerinden. Size şu an TT VDSL hizmet veriyorlar. Fiber hız istiyorsanız başka ISS’ye geçmeniz lazım. Siz asla 100 mbps hız alamayacaksınız turknet üzerinden. Benim de 10 gün önce kurulum oldu TT fiberi üzerinden Turknet aldım. Direkt olarak 100 hızlarını aldım.

Siz yanlış biliyorsunuz. Binada TT fiberi var. O hızlar çok yavaş hızlar. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurun. Bir de 5 GHz üzerinden bağlanın modeme.

Tamamdır o zaman. Fiber hızları alamazsınız turknet üzerinden. Size şu an TT VDSL hizmet veriyorlar. Fiber hız istiyorsanız başka ISS’ye geçmeniz lazım. Siz asla 100 mbps hız alamayacaksınız turknet üzerinden. Benim de 10 gün önce kurulum oldu TT fiberi üzerinden Turknet aldım. Direkt olarak 100 hızlarını aldım.
TT üzerinden fiber sorgulaması yaptığımda fiber mevcuttur diyor ama.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2020-12-23_140132_bireysel.turktelekom.com.tr.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-12-23_140132_bireysel.turktelekom.com.tr.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 84
TT üzerinden fiber sorgulaması yaptığımda fiber mevcuttur diyor ama.
Yukarıda da yazdım. Yanlış biliyorsunuz. Binanızda TT fiber var. O yüzden 40-50 gibi hızlarını almanız bir problem. En az 85-90 almanız lazım. Müşteri hizmetleri veya online işlemler üzerinden bu problemi iletin. Superonline kutusu var diyince o şekilde açıklama yaptım.

Yukarıda da yazdım. Yanlış biliyorsunuz. Binanızda TT fiber var. O yüzden 40-50 gibi hızlarını almanız bir problem. En az 85-90 almanız lazım. Müşteri hizmetleri veya online işlemler üzerinden bu problemi iletin. Superonline kutusu var diyince o şekilde açıklama yaptım.
Teşekkür ederim bildiğiniz üzere Türknet'te konuşup muhattap olabileceğim biri yok online işlemlerden destek oluşturdum. Tek çarem beklemek gibi gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı