TurkNet düşük internet hızı

Ynka

Hectopat
Merhaba, daha öncesinde yazdığım yazı ile memnuniyetimi belirtmiştim ama son 2 gündür sürekli kopmalar yaşıyorum ve artık beni delirten ise hızımı yarı yarıya düşürmeleri oldu destek talebi acıyorum 2 gündür kimse bir şey yazmıyor bugün aradılar düzelteceğiz falan diye hala aynı ilk 2-3 gün hiçbir sorun yaşamamıştım ama artık bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum. 95 MB olan netim şu an 50'yi zor görüyor başka bir ISS tavsiyesi olan var mı çünkü yarın çıkmayı düşünüyorum.

Millenicom,Superonline veya Kablonet gibi firmalara bakabilirsin. Ah be umarım bizde bir gün 50 MBPS'ye kötü deriz. Biz hala 30'dan devam :(

Millenicom, Superonline veya Kablonet gibi firmalara bakabilirsin. Ah be umarım bizde bir gün 50 Mbps'ye kötü deriz. Biz hala 30'dan devam :(

2 hafta öncesine kadar aldığım hız 8 mbdi max, ama ben böyle bir insanım her şeyin daha iyisini istiyorum bende o zamanlar 30 MB hız alsam dünyalar benim olsa diyordum :D

Zamanında ben de TurkNet kullanıcısı idim. Hızından memnun olmadığımı açıkca belirtmekte fayda var , ama ben o zamanlar bilgisayar veya internet ile haşır neşir birisi değildim. Fiyatını bize sormadan arttırdıkları için iptal edip D-Smart Net geçtim. Şu anda hiçbir şekilde bir problemim yok sizede yukardaki arkadaşların dedikleri servisleri öneririm.

Modem arayüzünden hat değerlerini bir atsaydınız da baksaydık hocam.

Durduk yere öyle düşme olmaz çünkü. Hatta 95 Mbit alırken hat değerleri mevcutsa onu da atın bir bakalım. Bu tarz durumlarda sadece ISS değişmek çözüm olmayabilir. Değerlerde sıkıntı varsa hangi ISS'ye geçerseniz geçin alacağınız hız bellidir.

Bina içi kablolama nasıl bu arada?

turk.net'in nedense böyle bir problemi var. Fiber'e geçmeden önce kendilerinden internet kullanıyordum, 67 mbps diye sattıkları internet ne hikmetse sadece gece 2-3 gibi 60 üstüne çıkıyordu. Birkaç kez talep oluşturdum, 'gündüz fazla kullanım var' dediler, acilen aboneliğimi iptal ettirdim. Umarım sorunun çözersin.

Durduk yere öyle düşme olmaz çünkü. Hatta 95 Mbit alırken hat değerleri mevcutsa onu da atın bir bakalım. Bu tarz durumlarda sadece ISS değişmek çözüm olmayabilir. Değerlerde sıkıntı varsa hangi ISS'ye geçerseniz geçin alacağınız hız bellidir.

Hocam arayüz hat degerlerini atmayı bilmiyorum 2 saat önce 93 MB alıyordum 2 saat önce 50 mbe düştü.

1624565364781.png

Sanırım istediğiniz değerler bunlar.
İnternet hızım düzeldi 92 MB alıyorum şu anda böyle bir sacmalık görmedim ben 😂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı