TurkNet Fiber nasıldır?

yapada aynı altyapıyı kullanmıyorlar mı, yani max hız aynı değil mi
"YAPA olunca Türknet'in santrale koyduğu kendi cihazları üzerinden hizmet almaya başlıyorsun. Eğer YAPA'ya geçirip hat modunuzu VDSL'e almışlarsa VDSL modem almanız gerekiyor. YAPA'da olunca hattının desteklediği son download ve upload hızını alıyorsun. Santrale yakınsan çok yüksek hızlara ulaşırsın."

Yazıyı başka bir forumdan aldım fakat bende böyle diye biliyorum.

"YAPA olunca Türknet'in santrale koyduğu kendi cihazları üzerinden hizmet almaya başlıyorsun. Eğer YAPA'ya geçirip hat modunuzu VDSL'e almışlarsa VDSL modem almanız gerekiyor. YAPA'da olunca hattının desteklediği son download ve upload hızını alıyorsun. Santrale yakınsan çok yüksek hızlara ulaşırsın."

Yazıyı başka bir forumdan aldım fakat bende böyle diye biliyorum.

Konudaki diğer mesajınıza baktımda, vdsl'den fibere mi geçiş yaptınız

@mühendis1234 Merhaba şu an Türk Telekom fiber kullanmaktayim ve taahhüt sürem yakinda bitecek. TurkNet fiber gecmek istiyorum. TurkNet diyor ki Türk Telekom'dan aldığınız modemi iade etmenize gerek yok diyor. Onu kullanmaya devam edeceksiniz diyor. Sorum şudur Türk Telekom bu fiber modemi benden istemeyecek mi? Veya parasini almicak mi? Şimdiden teşekkürler.

@mühendis1234 Merhaba şu an Türk Telekom fiber kullanmaktayim ve taahhüt sürem yakinda bitecek. TurkNet fiber gecmek istiyorum. TurkNet diyor ki Türk Telekom'dan aldığınız modemi iade etmenize gerek yok diyor. Onu kullanmaya devam edeceksiniz diyor. Sorum şudur Türk Telekom bu fiber modemi benden istemeyecek mi? Veya parasini almicak mi? Şimdiden teşekkürler.
İstemiyor. Kullanmaya devam edebilirsiniz.

Modem kesinlikle sizde kalacak. Mülkiyeti direk türk.net e geçecek bu konuda gönlünüz rahat olsun. Bir de tekrar hatırlatayım alttaki linkini bıraktığım kod u kullanırsanız işlemlerinizi ben takip edebilir, yardım ederim size canlı olarak. Orada ki arkadaşa ve daha 4,5 kişiye yardım ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı