TurkNet Fiber nasıldır?

Pithiux

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Konohagakure
Önceden açtığım bu konuda TurkNet'in sitesinde adresimizin bile çıkmadığını söylemiştim. Sonra müşteri hizmetlerini aradım ve durumu izah ettim. Yaklaşık 1 hafta sonra adres güncellendi ve 100 Mbps hız alabileceğim yazıyordu. Aranızda TurkNet fiber kullanan var mı? Şu ana kadar baktıklarım arasından fiyat, taahhüt ve upload ve download hızı bakımından en mantıklısı bu gibi geldi.

Turknet YAPA'da 35 Download 15 Upload alıyordum. VAE geçiş yaptım şu an 35 Download 6 Upload alıyorum. 100 Mbps paketine geçiş başvurusu yaptım o hızı da artık gelince söylerim.

TurkNet Türk Telekom fiberi ile kullanıyorum, daha sorun yaşamadım.

1611694219904.png

Önceden açtığım bu konuda TurkNet'in sitesinde adresimizin bile çıkmadığını söylemiştim. Sonra müşteri hizmetlerini aradım ve durumu izah ettim. Yaklaşık 1 hafta sonra adres güncellendi ve 100 Mbps hız alabileceğim yazıyordu. Aranızda TurkNet fiber kullanan var mı? Şu ana kadar baktıklarım arasından fiyat, taahhüt ve upload ve download hızı bakımından en mantıklısı bu gibi geldi.

Fiberde en ucuzu Türk.net. Ve en fazla hızı verende. 85 TL'ye hangi firma 100 Mbps fiber veriyor başka vermiyorlar. Modem ücretide yok düşünmeye bile gerek yok dene bence.

Bir de şu var şu altta bıraktığım konuyu oradan itibaren okuyun oradaki arkadaşa yardım ettim size de edeyim mağdur olmayın. Ama okumadan başvurmayın.

Neden VAE geçtiniz?

Öncelikle bir problem olduğu zaman bu problem Telekom kaynaklı ise hemen gelip çözüyorlar fakat TurkNet kaynaklı ise biraz uzun sürüyor. Malum YAPA da problem olduğu zaman TurkNet ilgileniyor. Geçmemin ilk sebebi buydu ikinci sebebi ise 15 Upload artık fazla geliyor ama 35 Download yerine 85 Download almak daha işime geldi.

Altyapınız varsa düşünmeden alabilirsiniz. Ben de kullanıyorum ve önceden TT de 0.5 download alan ben şuan TürkNetle 80 mbps'leri zorluyorum.

Öncelikle bir problem olduğu zaman bu problem Telekom kaynaklı ise hemen gelip çözüyorlar fakat TurkNet kaynaklı ise biraz uzun sürüyor. Malum YAPA da problem olduğu zaman TurkNet ilgileniyor. Geçmemin ilk sebebi buydu ikinci sebebi ise 15 Upload artık fazla geliyor ama 35 Download yerine 85 Download almak daha işime geldi.
yapada aynı altyapıyı kullanmıyorlar mı, yani max hız aynı değil mi

Geri
Yukarı