TurkNet fiber nasıldır?

Yeni modem taktılar Archer c5v. İnterneti kapattığımda geri iade ediyormuşuz. Ayrıca taahhüdün durumuna baktığımda yenilenmiş olarak gözüküyor. Yakın zamanda evi taşıdık, eski evde VDSL kullanıyorduk interneti nakil ettirdik yeni evde fiber internet var. Taahhüdün yenilenmemesi gerekiyordu neden böyle bir şey yapmışlar?
Sizin onayınızda değilse yenilendiğini düşünmüyorum. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Ben taahhüt bittiğinde kullanmaya devam edebiliyordum hatta VDSL altyapı getirmişlerdi 12 den 16 ya çıkarmışlardı hızı (TTNet'te ADSL kullanıyordum.) Ama ben vakit kaybetmeden Türknet'e belgeleri gönderdim. Sizinki de öyle bir durum olabilir.

Şu anda 180TL Türk Telekom 50Mbps fiber kullanıyorum. taahhüdün bitmesine az kaldı, TurkNet 100Mbps geçmeyi düşünüyorum. Kullananlar varsa ping durumu nasıl? Hiç internet kesilmesi yaşıyor musunuz? Kendileri ücretsiz ont ve modem takıyorlar mı?
Merhaba, altyapınızın desteklediği maksimum hızı 169.90 TL'ye veriyoruz. Altyapınızı İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Ayrıca hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman fesih bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde bize iletmeniz durumunda size yardımcı oluyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz 🌸

Yeni konular

Geri
Yukarı