TurkNet fiyatı doğru mu?

@LeonS.Kennedy, hocam sadece 1 sefercik vereceğiniz 200 TL için her ay 60 TL fazladan ödüyorsunuz. 720 TL zarardasınız, ek olarak daha kötü hizmet alıyorsunuz. Üzücü.
Zaten bunu sorduğumda 2-3 yıl önceydi.
Modemim yoktu, onun parası olabilir...
Şimdi isterler mi bilmiyorum, sormak lazım :D

Hemen açıyorum :)
Merhaba🙋‍♀️ paket ücretimiz 99.90 TL ve hizmetimiz ön ödemelidir. Online işlem merkezi ve hızlı işlem hattımız üzerinden hizmet veriyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarımızdan da sizlere destek oluyoruz. Cayma bedelinizi 120 TL kadar karşılıyoruz. Eğer bölgenizde gigafiber hizmetimiz varsa 480 TL'sini karşılıyoruz. Altyapı Sorgulama bağlantımız üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz başka sorularınız olursa ben ve arkadaşlarım buradayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız 🥳🥳

Merhaba🙋‍♀️ paket ücretimiz 99.90 TL ve hizmetimiz ön ödemelidir. Online işlem merkezi ve hızlı işlem hattımız üzerinden hizmet veriyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarımızdan da sizlere destek oluyoruz. Cayma bedelinizi 120 TL kadar karşılıyoruz. Eğer bölgenizde gigafiber hizmetimiz varsa 480 TL'sini karşılıyoruz. Altyapı Sorgulama bağlantımız üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz başka sorularınız olursa ben ve arkadaşlarım buradayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız 🥳🥳
Tabiki bende mutluluk duyarım :D Fakat ne yazıkki Ağustos'a kadar beklemem gerekiyor...
Umarım Ağustos'a kadar paket fiyatlarınız yükselmez.

Bu ağustos ile bitiyor zaten de tüketici hakem heyetine ne sebeple şikayet etmem gerekiyor?

1 yıldan fazla olan taahhütler, kanunda rekabeti önleyici faktör olarak değerlendirir. 1 yıl geçtiyse tüketici hakem heyetine verip parayı geri alabilirsiniz.
Tabii ki bende mutluluk duyarım :D fakat ne yazık ki ağustos'a kadar beklemem gerekiyor...
Umarım ağustos'a kadar paket fiyatlarınız yükselmez.

Yaklaşık 3 yıldır falan 100TL sanırım.

1 yıldan fazla olan taahhütler, kanunda rekabeti önleyici faktör olarak değerlendirir. 1 yıl geçtiyse tüketici hakem heyetine verip parayı geri alabilirsiniz.

Yaklaşık 3 yıldır falan 100TL sanırım.
İşleyiş süresi diye diye 7 ay falan sürebilir bu.
7 ay sonra da taahhüt bitiyor zaten.

Altyapı sorgulattırdım ve bu paket çıkıyor.

95Mbps internet ve aylık 100TL karşılığında...

Şu anki internetim 50Mbps ve ayda 160TL ödüyoruz.

Niye bu kadar ucuz acaba, arkasında bir şeyler mi dönüyor?
Ücret sabit Turknette ama kesinlikle bulaşma derim. Bildiğin TTNet'in laciverti adamlar. Hizmet 0. Hee interneti aldın diyelim. Eğer sorunsuz devam edebilirsen ne âlâ. Ama ilk sorununda karşında donanımlı kimseyi bulamazsın. Vdsl 35 mbps internetim (kaldı ki 27-28 maksimum alıyorum) 1 ay boyunca her akşam 2 ile 5 mbps arasında kaldı. Yazışmalar bitmedi adam(!)larla. Sonra ne olduysa akşamları da 27-28 arasında almaya başladım. Hee unutmadan sitelerinden altyapıma baktığımda desteklenen hız 100 mbps. Ölür müsün öldürür müsün :))

Ücret sabit TurkNet'te ama kesinlikle bulaşma derim. Bildiğin TTNET'in laciverti adamlar. Hizmet 0. Hee interneti aldın diyelim. Eğer sorunsuz devam edebilirsen ne âlâ. Ama ilk sorununda karşında donanımlı kimseyi bulamazsın. VDSL 35 Mbps internetim (kaldı ki 27-28 maksimum alıyorum) 1 ay boyunca her akşam 2 ile 5 Mbps arasında kaldı. Yazışmalar bitmedi adam(!)larla. Sonra ne olduysa akşamları da 27-28 arasında almaya başladım. Hee unutmadan sitelerinden altyapıma baktığımda desteklenen hız 100 Mbps. Ölür müsün öldürür müsün :))

Bir yandan bulaşmama konusunda haklısın bence hocam. Çünkü arkadaşım TurkNet kullanıyordu internet gitti 3-4 gün gelmesini bekledi. Ben TT kullanıyorum internetim akşam gitmişti sabah 8 de direk ekip gelip halledip gitmişti. TT'nin ekibinden memnunum ama diğerlerini bilmiyorum arkadaşım öyle sorunu yaşamıştı.

Ben ilk 1 2 ay sorun yaşamıştım ara sıra. Hız düşüklüğü veya kopmalardan dolayı fakat modem değişimi ile çözüldü. O yüzden kesinlikle herkesin denemesini tavsiye ederim. En kötü çıkarsınız, taahhüt yok. Ben 2 yıldır kullanıyorum hiç fazla ücret ödemedim. Pingim çok iyi, hızım söz verildiği gibi 90 mbit veriliyor. Fiber bekliyorum umarım o da gelir. Herkese tavsiye ederim. Ama bazı bölgelerde sorun olabiliyor biraz şans meselesi malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı