TurkNet geçiş süreci

ProTr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler ve hayırlı akşamlar yıl sonu yaklaşıyor ve benim Vodafone ile yaptığım sözleşme bitecek. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. 2 3 aydır kafamda yatkındı babam TurkNet'e başvuru yapmış telefon hattından her şey ayarlanmış ama sorun şu TurkNet'e salı günü başvuru yaptık. Operatör degiştirmek için kurye ile belgeleriniz yollanacak diyor. Online işlemler bölümünde hizmetlerim bölümünde 75Mbps'ye anlaşılmış aktif yazıyor anlamadıgım bir şekilde daha belge imzalanmadı + kurye 24 veya 48 saat içinde gelmedi. 3 gün geçti hala bir ses yok bu işlemi nasıl hızlandırabilirim? Belgeleri alamıyorum da mail e gelmemiş sadece kuryeye verildi yazıyor.

Dosya Ekleri

• sd.PNG
    sd.PNG
    13,5 KB · Görüntüleme: 66
  • sd2.PNG
    sd2.PNG
    27,9 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Belgeleri indirip imzalayabilirsiniz, kuryeye o şekilde teslim edebilirsiniz ama bu işlemi hızlandırmaz çünkü her türlü kuryeye ihtiyacınız var. Kurya gelirken size sorar evrakları çıkartınız mı diye. Çıkartmadıysanız kendisi getiriyor. Kimliğinizi sisteme yüklediyseniz şuan beklemekten başka bir şey elinizden gelmez.

Sorun kalmadı dün akşam kurye gelmiş babam imzalamış biraz geç geldi ama işlem tamamdır artık işlemlere başlayabilirler sanırım.

Geri
Yukarı