TurkNet GigaFiber aktivasyon yapılmıyor

Umarım kısa sürede çözülür hocam. Okurken ben daraldım. Hele sizin bir de Upload ile işiniz var ve hevesiniz kursağınızda kaldı. Türk Telekom altyapısında VDSL kullanıyorum ve memnunum şu anlık. En azından söyledikleri hızı sonuna kadar verebiliyorlar. Gördüğüm kadarıyla da ekiplerin birbirlerinin yaptığı aksiyonlardan haberleri yok.
Evet yani hevesim kursağımda kaldı çok kötü bir şekilde. İnternetimle alakalı arıza olsaydı acaba böyle çözmelerini mi bekleyecektim ki işim internetle. Bu arada Turknet'e bir mail atacağım bu tarz işleri için onlara özel bir yazılım yapalım iş takibi için. Krizi fırsata çevirelim 🤣🤣. (Sinirden gülüyorum)

Evet yani hevesim kursağımda kaldı çok kötü bir şekilde. İnternetimle alakalı arıza olsaydı acaba böyle çözmelerini mi bekleyecektim ki işim internetle. Bu arada Turknet'e bir mail atacağım bu tarz işleri için onlara özel bir yazılım yapalım iş takibi için. Krizi fırsata çevirelim 🤣🤣. (Sinirden gülüyorum)
Benim destek kayıtlarıma birkaç saat içinde dönüş yapılıyor. Hatta dönüş yapılmadan önce telefondan arayıp çözüm odaklı dönüş yapılıyor daha sonra arıza kaydım duruma göre güncelleniyor ya da kapatılıyor. Açıkçası Türk Telekom bile bu kadar detaylı ilgilenmemiştir arızalarımla. En azından şunu da biliyorum benim problemim gerekli ve doğru birime ulaşıyor. Bence iyi yani.

Biraz durumlarımız farklı ama herhangi bir aktivasyon işlemine gerek yok benim binamda, sadece kurulum yapıp gidecekler. Yarın görücez, bilgilendirme yaparım.
Merhabalar tekrardan herkese, arkadaşlar bugün Turknet fiber ekibi tarafından 4.kez arandım ve 4.kez randevu oluşturdular. Üstüne basa basa bakın 4.kez gelicez diyorsunuz dedim bu sefer ekmeyin diye özellikle belirttim. Bakalım yarın gerçekten gelecekler mi? Eğer gelmezlerse genel binasına gidip şikayette bulunucağım. Sonra aboneliği sonlandıracağım.

Merhabalar tekrardan herkese, arkadaşlar bugün Turknet fiber ekibi tarafından 4.kez arandım ve 4.kez randevu oluşturdular. Üstüne basa basa bakın 4.kez gelicez diyorsunuz dedim bu sefer ekmeyin diye özellikle belirttim. Bakalım yarın gerçekten gelecekler mi? Eğer gelmezlerse genel binasına gidip şikayette bulunucağım. Sonra aboneliği sonlandıracağım.
Kurulum yapıldı. Odama kadar yeri hazır tuttuğum için kabloyu da getirdiler. Bakalım şuanlık 930/930 bandında hız var. Kullandığım süreçte kopma vb. durumlar oluyor mu bilgilendirme yaparım. Umarım bekleyen herkes bir an önce kavuşur.

Kurulum yapıldı. Odama kadar yeri hazır tuttuğum için kabloyu da getirdiler. Bakalım şuanlık 930/930 bandında hız var. Kullandığım süreçte kopma vb. durumlar oluyor mu bilgilendirme yaparım. Umarım bekleyen herkes bir an önce kavuşur.
Sizin adınıza gerçekten çok sevindim. Umarım yarın benimde kurulumumu yaparlar.

Teşşekkürler, birşey sormak istiyorum mevcut kullanıcı olduğunuz için faturalandırma ne zaman olacak ? 1 ay sonra mı ödeyeceğim ilk faturamı ?
Onun ayarlamasını yaparlar sanırım. Bence ay içerisinde hizmetlerin ücretini gün sayısına bölerek tarafınıza bir fatura oluştururlar. Örneğin ayın ilk 20 günü VDSL altyapısındayken kullandınız sonraki 10 gününü de fiber altyapısındayken kullandınız. 20 Gün için VDSL altyapısı ücretini çıkarırlar 10 gün içinde fiber altyapısının ücretini çıkartıp öyle fatura yaparlar bence. Ki doğru olanda bu.

Geri
Yukarı