TurkNet GigaFiber alınır mı?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Cat 6 kabloyla 24 Mbps Turkcell kullanıyorum. Steam'den falan oyun indirirken yavaş kalıyor bana göre. Binaya GigaFiber gelmiş. 1000 Mbps'i 100 TL'ye alabiliyorum. Cat 7 kabloya geçmeme gerek var mı? Kendilerinin verdiği modem iyi midir? Müşteri hizmetleri nasıldır? Ping değerleri de iyi mi?

Cat 6 kabloyla 24 Mbps Turkcell kullanıyorum. Steam'den falan oyun indirirken yavaş kalıyor bana göre. Binaya GigaFiber gelmiş. 1000 Mbps'i 100 TL'ye alabiliyorum. Cat 7 kabloya geçmeme gerek var mı? Kendilerinin verdiği modem iyi midir? Müşteri hizmetleri nasıldır? Ping değerleri de iyi mi?
ZyXEL modem sizi idare eder ama bence Keenetic alın. O hızın hakkını Keeneticle verirsiniz. Bu arada ping olarak çok düşük gecikmeler alırsınız bu çok iyi bir şey. Gelmişken kaçırmayın yani.

CAT 6 kabloyla 24 Mbps Turkcell kullanıyorum. Steam'den falan oyun indirirken yavaş kalıyor bana göre. Binaya GigaFiber gelmiş. 1000 Mbps'i 100 TL'ye alabiliyorum. CAT 7 kabloya geçmeme gerek var mı? Kendilerinin verdiği modem iyi midir? Müşteri hizmetleri nasıldır? Ping değerleri de iyi mi?

Hiç düşünmeden alın.
Çok büyük bir veli nimet.

Eskiden müşteri hizmetleri çok kötüydü. İnternet kesildiğinde 1 ay gelmemişti. Kaç kere yazmamıza rağmen bakmadılar. Hâlâ aynı mı?

Evet maalesef aynı.
Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Gigafiber'e özel müşteri hizmetleri var. Altyapı tamamen kendilerinin oldukları için istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar. Dolayısıyla canlı görüşebileceğiniz müşteri hizmetleri var.

Gigafiber varsa düşünülmeden geçilir. 1000 Mbps ve 100 TL. Daha ne olsun?

Geri
Yukarı