TurkNet GigaFiber alt yapıları gelişecek mi?

Merhaba Gigafiber politikanız nedir ? Yani alt yapı çalışmalarınızda öncelikli iller hangisi ? Küçük şehirlerde Gigafiber alt yapı çalışmalarınız ne zaman başlayacak küçük şehirlerde alt yapı sıkıntısı olduğunu düşünüyorum.En azından benim bulunduğum ilde öyle.Çoğu küçük şehirde sadece tek firmanın alt yapısı var bundan dolayı çok sıkıntı yaşanıyor.

Merhaba Gigafiber politikanız nedir ? Yani alt yapı çalışmalarınızda öncelikli iller hangisi ? Küçük şehirlerde Gigafiber alt yapı çalışmalarınız ne zaman başlayacak küçük şehirlerde alt yapı sıkıntısı olduğunu düşünüyorum.En azından benim bulunduğum ilde öyle.Çoğu küçük şehirde sadece tek firmanın alt yapısı var bundan dolayı çok sıkıntı yaşanıyor.
Tek cümle. Nüfus, talep ve çarpık kentleşme.

Merhaba GigaFiber politikanız nedir? Yani altyapı çalışmalarınızda öncelikli iller hangisi? Küçük şehirlerde GigaFiber altyapı çalışmalarınız ne zaman başlayacak küçük şehirlerde altyapı sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. En azından benim bulunduğum ilde öyle. Çoğu küçük şehirde sadece tek firmanın alt yapısı var bundan dolayı çok sıkıntı yaşanıyor.

Küçük şehirlere en son gelir her zaman. Az müşteri daha az kâr ettirir ki bir şirket bunu hiç istemez. Nüfus ve müşteri çokluğuna göre ileriyordur muhtemelen.

Merhaba GigaFiber politikanız nedir? Yani altyapı çalışmalarınızda öncelikli iller hangisi? Küçük şehirlerde GigaFiber altyapı çalışmalarınız ne zaman başlayacak küçük şehirlerde altyapı sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. En azından benim bulunduğum ilde öyle. Çoğu küçük şehirde sadece tek firmanın alt yapısı var bundan dolayı çok sıkıntı yaşanıyor.

Merhabalar, dönüşüm çalışmalarımızın kesin çizgilerle çizilmiş bir politikası yoktur. Mümkün olan en kısa sürede tüm bölgelere GigaFiber'i ulaştırmaya çalışıyoruz. Öncelik taktir edersiniz ki müşteri potansiyeli fazla ve yoğun talep olan bölgelere veriliyor.

@500498 Merhaba, Ankara/Pursaklar Gigafiber planlarinda mevcut mu acaba? Bir yerde "Ankara'nin en kalabalik 2 ilcesine gelecegi." gibi bir sey yaziyordu. Pursaklar sonuncu olduguna gore pek umutlu degilim ama rica etsem bi' kontrol eder misiniz?

Geri
Yukarı