TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Basit bir iş değil ama günümüz çağında bence ülkenin yüzde 95'inde falan olması gereken bir şey. En azından 2024 yılına kadar bence çoğu mahalleye gelmesi lazım ya. Benim adresimde fiber bile yok.

Superonline bu işi gayet hızlı bir şekilde yapıyor aslında eleman bulduktan ve parayı verdikten sonra her şey kolay.

Bugün Şişli-Okmeydanı'nda bazı binalara kutu koydular.
Normalde oturduğum binada 2 dükkan 2 daire var, kendim başvuru yapmak istesem hayatta gelmezdi.

@500498, İstanbul/Gaziosmanpaşa Yenidoğan mahallesinde oturuyorum. Ağustos ayında GigaFiber için kablolar çekildi. Web sitenizde adresim üzerinden sorguladığımda GigaFiber altyapısı görünüyor. Yine Gaziosmanpaşa Yıldıztabya mahallesinde oturan bacanağım başka bir operatörden geçtiği için yaklaşık 10 gün içinde (bugün) GigaFiber bağlantısı yapılmak üzere ekipler şu an işlemleri yapıyor. Ben ise yaklaşık 3 aydır bekliyorum. Şimdi; bu işlemleri hızlandırmak için ben de 2 yıldır devam eden TurkNet aboneliğimi başka bir operatöre taşıyıp(10 aylık peşin ödemeliyi iptal edip), tekrardan GigaFiber başvurusu mu yapayım? Ne yapmamı önerirsiniz?
Öte yandan önümüz kış kablolar dışarıda resmen atıl duruyorlar. Soğuk yağmur falan derken çürüyüp gidecek! İşin angaryası(kablo çekimi) bitmişken, içeriye bir kutu montajı yapıp sistemi aktif hale getirmek ne kadar zor olabilir ki?

Dosya Ekleri

• 1111.png
    1111.png
    550 KB · Görüntüleme: 65
bahçelievlerde bile var başakşehire ne zaman gelir acaba

@500498, İstanbul/Gaziosmanpaşa Yenidoğan mahallesinde oturuyorum. Ağustos ayında GigaFiber için kablolar çekildi. Web sitenizde adresim üzerinden sorguladığımda GigaFiber altyapısı görünüyor. Yine Gaziosmanpaşa Yıldıztabya mahallesinde oturan bacanağım başka bir operatörden geçtiği için yaklaşık 10 gün içinde (bugün) GigaFiber bağlantısı yapılmak üzere ekipler şu an işlemleri yapıyor. Ben ise yaklaşık 3 aydır bekliyorum. Şimdi; bu işlemleri hızlandırmak için ben de 2 yıldır devam eden TurkNet aboneliğimi başka bir operatöre taşıyıp(10 aylık peşin ödemeliyi iptal edip), tekrardan GigaFiber başvurusu mu yapayım? Ne yapmamı önerirsiniz?
Öte yandan önümüz kış kablolar dışarıda resmen atıl duruyorlar. Soğuk yağmur falan derken çürüyüp gidecek! İşin angaryası(kablo çekimi) bitmişken, içeriye bir kutu montajı yapıp sistemi aktif hale getirmek ne kadar zor olabilir ki?
Merhaba, özel mesajlar üzerinden sizinle iletişime geçtim 🌸

bahçelievlerde bile var başakşehire ne zaman gelir acaba
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 😇

2018'den beri kullanıyorum Ankara'da ama hala görebilmiş değiliz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı