TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 yıldır talep ediyoruz da daha nereye talep edeceğiz😂 Büyükçekmece gibi bir yere gelmiyor Bursaya gidiyor hayret bir şey, oysa Hasan Akgün altyapıya en çok önem veren belediye başkanı.

3 yıldır talep ediyoruz da daha nereye talep edeceğiz😂 Büyükçekmece gibi bir yere gelmiyor Bursaya gidiyor hayret bir şey, oysa Hasan Akgün altyapıya en çok önem veren belediye başkanı.
Merhaba, site üzerinden iletilen talepler ve bölgenin altyapı uygunluğu da kontrol edilmektedir. Bu şekilde adres sürece dahil olmaktadır.

Yeni lokasyonlar yok herhalde, durdu mu çalışmalar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gerçekten anlamıyorum. Esenlerde bana yürüme mesafesi 25 dk olan lokasyonda var. Belki de daha yakin bir yerde var Recep beyin paylaştığı ilk mesajdan baktım. Araç ile 5 DK gösteriyor. Ama çıktığı gün binaca 4 kişi başvurduk. Ne yapalım bütün sokaktan mı başvuru alalım. Siz bulunduğunuz bölgeyi genişlemek yerine 249 TL VDSL altyapısında zam talep ediyorsunuz. 1000 olan hızı getir bana benden 300 TL de alabilirsin.

Ben gerçekten anlamıyorum. Esenlerde bana yürüme mesafesi 25 dk olan lokasyonda var. Belki de daha yakin bir yerde var Recep beyin paylaştığı ilk mesajdan baktım. Araç ile 5 DK gösteriyor. Ama çıktığı gün binaca 4 kişi başvurduk. Ne yapalım bütün sokaktan mı başvuru alalım. Siz bulunduğunuz bölgeyi genişlemek yerine 249 TL VDSL altyapısında zam talep ediyorsunuz. 1000 olan hızı getir bana benden 300 TL de alabilirsin.
Merhaba, ilk etapta bölgeden gelen talepler az olabilir. Ancak zamanla bölgeden gelen talepler arttıkça değerlendirme açısından olumlu olacaktır.

VDSL yine iyiymiş hocam ADSL alacaktık bu fiyata fakat port olmadığı için onu da alamıyoruz.

İyi günler, omurga alt yapınız hakkında açık kaynak bilgi - paylaşım yapabildiğiniz bir harita var mı acaba?

Aynı zamanda şahıslar için diğer internet servis sağlayıcıları gibi ne zaman "şirket sahibi olma gereksinimi olmadan" ücreti ile altyapı sağlama fiyatlarınızı paylaşma gibi bir şey düşünüyor musunuz?

İyi günler, omurga alt yapınız hakkında açık kaynak bilgi - paylaşım yapabildiğiniz bir harita var mı acaba?

Aynı zamanda şahıslar için diğer internet servis sağlayıcıları gibi "şirket sahibi olma gereksinimi olmadan" ücreti ile altyapı sağlama fiyatlarınızı paylaşma gibi bir şey düşünüyor musunuz?

Aynı zamanda şahıslar için diğer internet servis sağlayıcıları gibi ne zaman "şirket sahibi olma gereksinimi olmadan" ücreti ile altyapı sağlama fiyatlarınızı paylaşma gibi bir şey düşünüyor musunuz?

Aynı zamanda şahıslar için diğer internet servis sağlayıcıları gibi "şirket sahibi olma gereksinimi olmadan" ücreti ile altyapı sağlama fiyatlarınızı paylaşma gibi bir şey düşünüyor musunuz?
Merhaba, bu şekilde planlı bölgeler ve aktif altyapımız için harita bulunmuyor.

Merhaba, bu şekilde planlı bölgeler ve aktif altyapımız için harita bulunmuyor.
Gigafiber ve planlı bölgeler için değil, tekil veya bir kaç kişilik gruplar halinde insanlar evlerine kadar ücreti ile birlikte fiber getirtmek isterse diye bu şekilde omurga hattı ve fiyatlandırma hakkında bilgi paylaşımı yapacak mısınız demek istemiştim.

Türk Telekom gibi farklı büyüklüklerde firmalardan şahıs olarak ücreti dahilinde evine kadar altyapı çektiren tüketiciler var. En azından omurga altyapınız ile kablolama ve bu süreçteki maliyetler hakkında biraz bilgi verirseniz Türk Telekom'dan ve diğer firmalardan evine çekip bu firmaların yüksek fiyatlı, limitli hızları yerine benzer hizmeti tüketiciler sizlerden de almak isteyebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı