TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gigafiber ve planlı bölgeler için değil, tekil veya bir kaç kişilik gruplar halinde insanlar evlerine kadar ücreti ile birlikte fiber getirtmek isterse diye bu şekilde omurga hattı ve fiyatlandırma hakkında bilgi paylaşımı yapacak mısınız demek istemiştim.

Türk Telekom gibi farklı büyüklüklerde firmalardan şahıs olarak ücreti dahilinde evine kadar altyapı çektiren tüketiciler var. En azından omurga altyapınız ile kablolama ve bu süreçteki maliyetler hakkında biraz bilgi verirseniz Türk Telekom'dan ve diğer firmalardan evine çekip bu firmaların yüksek fiyatlı, limitli hızları yerine benzer hizmeti tüketiciler sizlerden de almak isteyebilir.
Merhaba, özel mesaj üzerinden dönüş yapmanızı rica ederim. İlgili ekiplerimize konu hakkında dönüş yapılmasını talep edeceğim.

Selamlar, peki size şöyle bir soru iletsem; Ankara'da Türknet Gigafiber İnternet kullananlar mahalle, cadde veya blok ismi paylaşabilirler mi? Ofisimi taşımak istiyorum ve Türknet Gigafiber bulunan bir yer tercih etmek istiyorum.

Selamlar, peki size şöyle bir soru iletsem; Ankara'da Türknet Gigafiber İnternet kullananlar mahalle, cadde veya blok ismi paylaşabilirler mi? Ofisimi taşımak istiyorum ve Türknet Gigafiber bulunan bir yer tercih etmek istiyorum.
Merhabalar, biz bölge bilgisi veremiyoruz ama bölgenizde kullanıcılarımız varsa paylaşım yapabilirler😊

İstanbul/Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde çalışmalar tamamlandı kullanmaktayım şu an. Bildiğim kadarı ile Yenidoğan mahallesi içerisinde de yapıldı.

GigaFiber Antalya kepez ulus mhsinde var.
Bursa osmangazi demirtaş Cumhuriyet'e var.
Sakarya adapazarı yenigün mahallesine.
Kayseri/ kocasinan/ zümrüt mahallesi.
Çanakkale merkez ismetpaşa mahallesi.
Ankara keçiören aşağı eğlence mahallesi.
Ankara keçiören atapark mh.
Ankara keçiören kuşcağız mh.
Ankara keçiören yayla mh.
Ankara keçiören ayvalı mh.
Ankara keçiören etlik mh.
Ankara keçiören esertepe mh.
Bursa/Nilüfer/30 Ağustos zafer mahallesi.
Tekirdağ/Süleymanpaşa/100.Yıl mahallesi.
Tekirdağ/Çorlu kazimiye mahallesi.
Uşak cumhuriyet mahallesi

Yenigün de ne zamandır GigaFiber var? Ekstra olarak camilidede olduğunu sanmıyorum.

Kocaeli, Gebze, Arapçeşme Mahallesinde de var. Arkadaşım kullanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı