TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Ekipler iş planlarına göre adresinizde çalışmaları tamamlayacaklardır 😇
Altyapı sorgulamasında "GigaFiber" altyapısına sahip olduğumu görüyorum ve fakat henüz saha ekipleri binaya kutu montajını yapmaya gelmediler. Sabırsızlıkla VDSL'den kurtulacağım günü bekliyorum. Duy sesimi TürkNet Ailesi! 😎😁

Karadeniz bölgesi için çalışmalar var mı varsa bilgi alabilir miyim

Altyapı sorgulamasında "GigaFiber" altyapısına sahip olduğumu görüyorum ve fakat henüz saha ekipleri binaya kutu montajını yapmaya gelmediler. Sabırsızlıkla VDSL'den kurtulacağım günü bekliyorum. Duy sesimi TürkNet Ailesi! 😎😁
Aga ne şanslısınız ya burada düz fiber bile yok. Hay böyle işin...

Merhaba, Türk Telekomu mu aramak gerekiyor kutu montajının yapılması için yoksa TürkNet'i aradınız ve onlar mı yönlendirdiler? Türk Telekom kullandığım için bilmiyorum bu yüzden sordum size.

Karadeniz bölgesi için çalışmalar var mı varsa bilgi alabilir miyim
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum. GigaFiber İstiyorum — TurkNet sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

Merhaba, Türk Telekomu mu aramak gerekiyor kutu montajının yapılması için yoksa TürkNet'i aradınız ve onlar mı yönlendirdiler? Türk Telekom kullandığım için bilmiyorum bu yüzden sordum size.
Merhaba, gigafiber hizmetimizde tüm işlemleri ekiplerimiz yapıyor. Bu konuda farklı bir yere başvuru yapmanıza gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı