TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, Türk Telekomu mu aramak gerekiyor kutu montajının yapılması için yoksa TürkNet'i aradınız ve onlar mı yönlendirdiler? Türk Telekom kullandığım için bilmiyorum bu yüzden sordum size.
Yok dostum bildiğim kadarıyla bu işleri TürkNet'in saha ekipleri yapıyor. Kabloları bir ekip çekip bırakıyor. Başka bir ekip de bina içi kutu montajını yapıyorlar. Sonrasında başvuru falan bakalım artık hayırlısı :)

Karadeniz gibi bir bölgeden haberi yok galiba Türknet'in. Üzüldüm.

Merhaba, daire bağlantıları için kurulum ekiplerine bilgi veriyoruz. Her iki işlemi yapan ekip aynı değil.
Peki her ilçe için ayrı bir ekibiniz varmı kurulum işlerine bakan. Mesela gaziosmanpaşa ile bayrampaşa ilçesine aynı ekip mi bakıyor yoksa her ilçe için ayrı bir ekip mi çalışıyor. Sormamın nedeni kurulum randevusu için 1 ay ile 2 ay arasında bir süre veriliyor müşteri hizmetleri tarafından acaba tek ekip olduğu için mi uzuyor bu işler onu merak ettim.

Peki her ilçe için ayrı bir ekibiniz varmı kurulum işlerine bakan. Mesela gaziosmanpaşa ile bayrampaşa ilçesine aynı ekip mi bakıyor yoksa her ilçe için ayrı bir ekip mi çalışıyor. Sormamın nedeni kurulum randevusu için 1 ay ile 2 ay arasında bir süre veriliyor müşteri hizmetleri tarafından acaba tek ekip olduğu için mi uzuyor bu işler onu merak ettim.
Merhaba, bölge bölge ekipler oluyor. Şu anda gigafiberde yoğunluk olması nedeniyle gecikmeler olabiliyor.

Kayseri Osmangazi mah. Kablonet her yere kablo döşüyor. Turknette hazır kazılar yapılmış buraya el atsa.

olsa ne olucak bir modem getirdiler yalnış getirmişler 3 gündür yeni modem getiricekler getiremediler kullanamadıktan sonra ne işe yarar
"yalnış" olduğu için gelmemişlerdir. "Yanlış" olsa kesin gelirlerdi :)

1000mbit GigaFiber kutusu binamıza geldi.

Daire içi değilde daire dışından odama kablo çekilebiliyor mu ? Çünkü daire içindeki kablolama parkelerin altından olduğu için görünür yerden kablo çektiremiyorum ev içi.Bina girişindeki kutudan başlayacak şekilde daire dışından binanın etrafından odama gelecek kablo kışın yağmur çamur karda etkilenir mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı