TurkNet GigaFiber dönüşüm bekleyenler

kaane

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Ventus 2X RTX 3050, Intel I3-12100F, 16GB (8x2) Kingston Fury Beast 3200 MHz, MSI H610M Bomber, MSI BULK Spatium M390 M.2 500GB, MSI MAG Shield 110A, MSI MAG A550BN
Meslek
YouTube
Pendik Belediyesi ile anlaşmalı olarak altyapı yapacaklar, şahsen aylar öncesinden başvurumu yaptım ne bir dönüş ne bir yenilik oldu. Benim evime asla getirmeyebilirler. Biraz bekleyeceğim ve ayrılacağım TürkNet'ten. Hiç umrumda değil Türk Telekom'a falan daha fazla öderim en azından fiber altyapı çekmeleri daha kısa sürüyor.

Üstelik neredeyse 3 yıldır abone olduğumu da belirteyim. Daha birkaç aylık aboneler çok öncelikli gerçekten konuda yazıldığı gibi.

Miliq

Hectopat
Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏 Destek kaydı numaranızı benimle paylaşabilir misiniz?
Ayşegül Hanım merhabalar, tam olarak 1 hafta önce abonelik geçişi yaptım. Gigafiber için geldiler, kapıda kutuya bakarken "sinyal yok" dendi. Kutu ayarlanmış, kablolar çekilmiş ama nasıl sinyal yok anlamadım, neyse. İşte o 1 haftalık süreç hala devam ediyor, ekip gelip tekrar bağlayacakmış dendi. Ne kadar beklerim ortalama bu süreç için?

Daha fazla  
Ayşegül Hanım merhabalar, tam olarak 1 hafta önce abonelik geçişi yaptım. Gigafiber için geldiler, kapıda kutuya bakarken "sinyal yok" dendi. Kutu ayarlanmış, kablolar çekilmiş ama nasıl sinyal yok anlamadım, neyse. İşte o 1 haftalık süreç hala devam ediyor, ekip gelip tekrar bağlayacakmış dendi. Ne kadar beklerim ortalama bu süreç için?
Merhabalar, kayıt numaranızı gönderebilirseniz size yardımcı olmak isterim.

Yukarı