Çözüldü TurkNet Gigafiber Emek Mahallesi Bayraklı/İzmir bölgesine gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
@500498
Emek Mahallesi Bayraklı/İzmir bölgesi için veya yakınlarında TurkNet'in yatırım planları içerisinde var mı?
Merhabalar, 2021 planları arasında göremedim. Fakat ilerleyen süreçte eklenebilir veya 2022 planları arasında yer alıyor olabilir. 2022 listesi ilerleyen süreç elimize ulaşır. İlerleyen süreçte tekrar iletişime geçerseniz bu konuda bilgi sağlayabilirim.
@500498 bu konuda destek talep ediyoruz.
Facebook'taki sayfanızdan benim bölgeme 2021 yılı içinde geleceği bilgisi verildi ama hiçbir çalışma yok.

Bildiğim kadarıyla bu çalışma bir mahalle için minimum 3 ay sürüyor.
Merhabalar, bölgenizi paylaşırsanız size bilgi sağlamak isterim.
@500498
Emek Mahallesi Bayraklı/İzmir bölgesi için veya yakınlarında TurkNet'in yatırım planları içerisinde var mı?
Merhabalar, 2021 planları arasında göremedim. Fakat ilerleyen süreçte eklenebilir veya 2022 planları arasında yer alıyor olabilir. 2022 listesi ilerleyen süreç elimize ulaşır. İlerleyen süreçte tekrar iletişime geçerseniz bu konuda bilgi sağlayabilirim.
@500498 bu konuda destek talep ediyoruz.
Facebook'taki sayfanızdan benim bölgeme 2021 yılı içinde geleceği bilgisi verildi ama hiçbir çalışma yok.

Bildiğim kadarıyla bu çalışma bir mahalle için minimum 3 ay sürüyor.
Merhabalar, bölgenizi paylaşırsanız size bilgi sağlamak isterim.

Çözüm
@500498
İzmir Bayraklı manavkuyu m. Mustafa Kemal C. Nu. 146 gelme planı var Mı acaba yeni taşındım da bekleyeceğim binada kablonet var ona geçmek istemiyorum gelecekse
İzmir'de iki bölgeyi planlar arasında görüyorum. Fakat Bayraklı bölgesi bu listede yok. İlerleyen süreçte eklenebilir. Gigafiber adresinden başvuru yapmanız süreci hızlandırabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı