TurkNet GigaFiber hizmetini ne zaman alabileceğim?

Bizde 30 Mbps var. Fiber olanları kıskanmaya başladım doğrusu. İnsanların 1 saatte rahat indirdiği oyunu ben 2-3 saatte indiriyorum.
O yine iyi odamdan senin 2-3 saatde indirdiğini ben en az 4 saatde indiriyorum.
O da internet coklayici + tum internet cihazlarini kapa + laptoptan ayarla.

O yine iyi odamdan senin 2-3 saatde indirdiğini ben en az 4 saatde indiriyorum.
O da internet coklayici + tum internet cihazlarini kapa + laptoptan ayarla.

Türkiye'deki en büyük sorunlardan biri bence internet altyapısıdır. Şu zamana kadar her yere fiber gelmeliydi.

Evet, fiber için apartmandaki 180 kişinin yarisi ikna olmali ki cok zor.
Oyunları saniyede 1mb (yer yer 800kb) ile indirmek kaderimiz 😔

Biz apartmanda oturmuyoruz. Müstakil ev ancak oturduğumuz yer bildiğiniz köy gibi. Sessiz sakin ve ıssız bir yer. Bu yüzden gelmiyor galiba fiber.

Biz apartmanda oturmuyoruz. Müstakil ev ancak oturduğumuz yer bildiğiniz köy gibi. Sessiz sakin ve ıssız bir yer. Bu yüzden gelmiyor galiba fiber.
Benim yaşadığım yer de köy gibi. Eskişehir’in kenar mahallelerinden birindeyim. Buradaki altyapı çoğu merkezi yerde yok. Nasıl oldu da buraya altyapı yapmışlar hala çözemedim. Bölge bölge değişsede mahalle içinde 70-100 mbps arasında altyapı var.

Bugün oyun oynarken internet 10 saniye kadar gidip geldi ve daha da hızlandı. 700 download civarından 920'lere çıktı artık. Eğer yakınınızda var ise GigaFiber, donanımhaber forumundaki yetkililere bu durumu anlatırsanız muhtemelen daha hızlı gelecektir altyapı. Ben oradan konuşarak onay almıştım.

Geri
Yukarı