TurkNet GigaFiber indirme hızı 50-60Mbps

Transfernow dener misiniz? Buraya maksimum kapasitede bir dosyayı upload edip sonra da download yapıp hız değerlerinizi tekrar kontrol edin. Google Drive bazen sınır koyuyor ancak burda bir sınırla karşılaşmazsınız.

Depolama biriminizin yazma hızı internet hızına yetişemiyor olabilir. SSD var mı?
Bunun farkındayım ama yanlış bilmiyorsam 80-90 arası indirme yapmam gerekiyor zaten ama 8-9 gülünç bi durum
Depolama biriminizin yazma hızı internet hızına yetişemiyor olabilir. SSD var mı?
Maalesef kurulumu hddye yapıyorum ssd depolamam dolu fakat yinede aldığım değerler biraz garip değil mi çünkü bir yerden 60 alırken bi yerden 40 bi yerden 15 alıyorum hdd nin buna etkisi var mı ?

Bunun farkındayım ama yanlış bilmiyorsam 80-90 arası indirme yapmam gerekiyor zaten ama 8-9 gülünç bir durum

Maalesef kurulumu HDD'ye yapıyorum SSD depolamam dolu fakat yine de aldığım değerler biraz garip değil mi çünkü bir yerden 60 alırken bir yerden 40 bir yerden 15 alıyorum HDD'nin buna etkisi var mı?

Tabii ki var HDD niz 15MB yazabilirken 100 MB indiremezsiniz tabii ki.
Ancak sıkıntı şu sizde farklı değerler varsa sunuculara bağlı da olabilir yani sorun sizde de olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı