GigaFiber İzmir/Buca Atatürk Mah. ne zaman gelecek?

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
İzmir Buca Atatürk Mahallesine GigaFiber gelecek dediler 2021'in başlarında. Hala çalışma yok. Şimdi ise 2022 diyorlar. Mahallece bekliyoruz.
@500498

Son düzenleyen: Moderatör:
2021 planları arasında görüntüleyemedim. İlerleyen süreçte tekrar sorgularsanız size yardımcı olmak isterim 👽

2021 planları arasında görüntüleyemedim. İlerleyen süreçte tekrar sorgularsanız size yardımcı olmak isterim 👽

DH forumunda 2021 planları içinde denmekte. Aylar önce Facebook'taki yetkili arkadaşa sordum. O da planlar dahilinde değil demişti. Ama bir hata olduğunu söyleyip planlar dahilinde olduğu dendi. Sanırım TurkNet'te ciddi kordine sorunu var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-26-14-18-59-804_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-26-14-18-59-804_com.android.chrome.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 71
DH forumunda 2021 planları içinde denmekte. Aylar önce Facebook'taki yetkili arkadaşa sordum. O da planlar dahilinde değil demişti. Ama bir hata olduğunu söyleyip planlar dahilinde olduğu dendi. Sanırım TurkNet'te ciddi kordine sorunu var.
Bizimle paylaşılan planlar yoğunluktan ya da farklı bir bölgeye öncelik verilmesinden dolayı ertelenebiliyor. Mevcut listede olan bir bölge farklı bir seneye ertelenebiliyor veya belirsiz süreli olarak plandan çıkartılabiliyor. Bu yüzden belirli aralıklarla sorgulamanızı tavsiye ediyorum.

Bizimle paylaşılan planlar yoğunluktan ya da farklı bir bölgeye öncelik verilmesinden dolayı ertelenebiliyor. Mevcut listede olan bir bölge farklı bir seneye ertelenebiliyor veya belirsiz süreli olarak plandan çıkartılabiliyor. Bu yüzden belirli aralıklarla sorgulamanızı tavsiye ediyorum.
Tekrar sordum tekrar planlar dahilinde dendi.
Neler oluyor anlamıyorum.

@500498 merhabalar ileride tekrardan sorgulama yapılması istenmişti ben mahallemde TurkNet altyapı çalışmaları gördüm acaba zaman bilgisi alabilir miyi.

Şu anda türk.net Buca / Atatürk mh. 204 sk ta çalışmalar 19 mayıs itibariyle kablolar döşendi. Bugün kablo uçları bina içine sokuldu. Sanırım bundan sonraki aşama bina içindeki kutuların konulması.

Şu anda türk.net Buca / Atatürk mh. 204 sk ta çalışmalar 19 mayıs itibariyle kablolar döşendi. Bugün kablo uçları bina içine sokuldu. Sanırım bundan sonraki aşama bina içindeki kutuların konulması.
Merhaba, evet kablo çalışması tamamlandıktan sonra kutular takılmaya başlanıyor😊

Geri
Yukarı