TurkNet GigaFiber nasıl?

GigaFiber var ya, herkesin hayali gibi bir şey. Gerçekten çok şanslısınız.
Normalde Porsche gibi düşünün. Milyonda bir kişi binebiliyor. GigaFiber de öyle işte.

TurkNet'in yapa ve GigaFiber müşteri hizmetleri ayrı ve gayet ilgililer.
Mutlaka başvurun.

Hocam, sanırım zamanında siz bana bağlanıp modem ayarları yapmıştınız. Şimdi o cbw383zn modem bozuldu. Tabii 7 yıllık bir modemdi. Yeni modem istiyoruz fakat stokta yok diyorlar. 2 el dede modem yok. GigaFiber var, geçin hocam.

Hocalarım TurkNet ile alakalı gece internet hızı düştüğünü söyleyenler var böyle bir şey var mı?

Hocam, sanırım zamanında siz bana bağlanıp modem ayarları yapmıştınız. Şimdi o CBW383ZN modem bozuldu. Tabii 7 yıllık bir modemdi. Yeni modem istiyoruz fakat stokta yok diyorlar. 2 el dede modem yok. GigaFiber var, geçin hocam.
Hocam yok, karıştırdınız herhalde :) Ben değilim o kişi.
Hocalarım TurkNet ile alakalı gece internet hızı düştüğünü söyleyenler var böyle bir şey var mı?
Düşünmeden geçin. Altyapı iyiyse düşüş olmaz zaten.

Merhaba iyi forumlar, şu an Türk Telekom ADSL kullanıyorum. Taahhüt birkaç ay sonra bitecek. Ve TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Kullanan var mı? GigaFiber 200 paketinden memnun kalır mıyım? Gece internet hızlarının düştüğünü duydum GigaFiber 200 paketinde ne kadar bir düşüş olur?

Eki Görüntüle 976746

TurkNet tavsiye ederim. 1 ay sen ve ben bedava kullanmak için: "NFY17YQ71SYJ" kodunu kullanabilirsiniz. Söyledikleri hızın tamamını alıyorum. 😀

Başvurdunuz mu bilmiyorum ama yaklaşık 1 aydır kullanıyorum harika. İlk 6 ay 1000 Mbps veriyorlar. Ve hız düşmesi olmuyor.
IMG_20210426_172757_851-1-1.jpg

Merhaba iyi forumlar, şu an Türk Telekom ADSL kullanıyorum. Taahhüt birkaç ay sonra bitecek. Ve TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Kullanan var mı? GigaFiber 200 paketinden memnun kalır mıyım? Gece internet hızlarının düştüğünü duydum GigaFiber 200 paketinde ne kadar bir düşüş olur?

Eki Görüntüle 976746
Bulunduğunuz bölgede altyapı olup olmadığına emin olun pişman olmadan.
Başvurdunuz mu bilmiyorum ama yaklaşık 1 aydır kullanıyorum harika. İlk 6 ay 1000 Mbps veriyorlar. Ve hız düşmesi olmuyor.Eki Görüntüle 1037076
Türkiye'de yaşadığınıza emin misiniz?

Geri
Yukarı