TurkNet GigaFiber nasıldır?

ayazcag

Decapat
Daha fazla  
TurkNet'in sitesine gidip adres sorgulaması yaptığımda 100 / 8 Mbps paketin 250 TL fiyatı olduğunu görüyorum. Yukarıda sarı kutu içerisinde “harika 1000 Mbps 6-8 hafta içinde adresinize, kaçırmayın!” yazıyor. Şimdi aklıma takılan sorular şunlar;

1000 Mbps paketin fiyatı ne kadar?

TurkNet hakkında çok fazla şikayet okudum, GigaFiber olsun ya da olmasın, çok fazla kesintiler meydana geliyormuş, eğer TurkNet GigaFiber'e geçersem kesintiler yaşar mıyım?

Son olarak evinde GigaFiber altyapısı bulunan ve uzun süredir bu deneyimi yaşayan arkadaşlardan deneyimlerini tarafsız bir şekilde paylaşmanızı isteyeceğim. Sizce TurkNet GigaFiber'e geçmeli miyim? Artıları ve eksileri nelerdir?

TurkNet'in sitesine gidip adres sorgulaması yaptığımda 100 / 8 Mbps paketin 250 TL fiyatı olduğunu görüyorum. Yukarıda sarı kutu içerisinde “harika 1000 Mbps 6-8 hafta içinde adresinize, kaçırmayın!” yazıyor. Şimdi aklıma takılan sorular şunlar;

TurkNet hakkında çok fazla şikayet okudum, GigaFiber olsun ya da olmasın, çok fazla kesintiler meydana geliyormuş, eğer TurkNet GigaFiber'e geçersem kesintiler yaşar mıyım?

Son olarak evinde GigaFiber altyapısı bulunan ve uzun süredir bu deneyimi yaşayan arkadaşlardan deneyimlerini tarafsız bir şekilde paylaşmanızı isteyeceğim. Sizce TurkNet GigaFiber'e geçmeli miyim? Artıları ve eksileri nelerdir?
100/8 için 250TL değmez, 1000 paket için 500TL bile değer, GigaFiber iyidir.

7.yıl TTNET kullanmiş biri olarak TurkNet'e gecfigimde GigaFiber'e gercek en ust hizda internete erisimim oldu 16 Mbit'si trnet zar zor verirken 1000 mbits gormek sahane kesinti oldugunda türkent uygulamasi ile bildiriyorum onlar kisa sürede cozülüyor tabii planli bakim yoksa eger deger10 üzerinden 10. 250 TL GigaFiber için değer.

Anladım, teşekkür ederim değerli yorumlarınız için, bende kısa süre içerisinde geçmeyi düşünüyorum. Bana da çağ atlayacakmışım gibi geliyor ama sisteme daha düşmediği için başvuru yapamıyorum.

Ekip arkadaşlarınız gelip Gigafiber Altyapıyı döşediler fakat başvuru yaparken sitenizde halen 100 Mbps olarak gözüküyor. Sisteme ne zaman düşer acaba? @500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Vodafone kullanıcısıyım 6 yıldır, internetim yavaş diye davalık olacaktık en son. Gidiyorum konuşuyorum adamlarla 78 lira 16 mbps diyor bana. 6 ay sonra 150 liralık fatura gelmeye başladı. 16 mbps diyorlardı ben ne zaman test yapsam 2 mbps çıkıyordu hayret. Bir ara steamde 2 gb bir oyun indirirken 2 ay istemişti. Türknet ilaç gibi geldi. Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor. Vodafone dolandırıcıdır.

Geri
Yukarı