TurkNet GigaFiber neden gelmedi?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün sokağımda TurkNet çalışanları altyapı çalışmasındaydı. Gittim sordum GigaFiber mi geliyor diye. Geldi dedi adam. Kendisi TurkNet'in taşeronuymuş. Eve gelip altyapı sorgulattığımda maksimum 82 MB gözüküyor. Neden böyle? Sokağımdaki başka evlere de baktım bu arada.

Senin sokağına kablolar döşenmiş olabilir ancak. Daha başka sokaklara döşenecek belki, ayrıca bunun daha pop noktasına bağlantısı var, binalara bağlantısı var, testi zartı zurtu var. Taşeronun söylediği lafa niye güveniyorsunuz ki. Saha elemanı onlar. Onlara şurada şu kablo çekilecek deniyor, gidip çekiyorlar. Sonrası var bir de o işin. Hem hemen kablo çekildi diye de daldır çıkar boyacı küpü değil ki bu🤣. Beklemelisiniz biraz. Sabreden derviş muradına ermiş. Sabredin sabredin sabredin 😉

Bugün sokağımda TurkNet çalışanları altyapı çalışmasındaydı. Gittim sordum GigaFiber mi geliyor diye. Geldi dedi adam. Kendisi TurkNet'in taşeronuymuş. Eve gelip altyapı sorgulattığımda maksimum 82 MB gözüküyor. Neden böyle? Sokağımdaki başka evlere de baktım bu arada.

Senin aboneliğin GigaFiber değildir çünkü 1000 Mbps'den bahsediyoruz 100 TL'ye vermezler her ay 600 TL'den fazla para verirsin boş konuşmussun.

Artı -3 Eksi
Senin aboneliğin GigaFiber değildir çünkü 1000 Mbps'den bahsediyoruz 100 TL'ye vermezler her ay 600 TL'den fazla para verirsin boş konuşmuşsun.
1631454063153.png

Bazen konuşmaya gerek yok olmaz hatta kendinizi kötü duruma düşürürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1164152
Bazen konuşmaya gerek yok olmaz hatta kendinizi kötü duruma düşürürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1000 Mbps 100TL'ye mi verecekler, gidin araştırın GigaFiber nedir.

Vallahi siz bilip bilmeden boş konuşmuşsunuz.😂

GigaFiber ne demek onu öğren konuşuruz sonra kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -3 Eksi

Geri
Yukarı