TurkNet gıgafiber nedir?

480 TL'sini karşılıyorlar diye biliyorum. Modem de abonelik iptali sonunda iade şartıyla hediye. Ayrıca GigaFiber'e geçtikten sonra taahhütten de kurtuluyorsunuz :)
Donanımhaber YouTube kanalında TBM onursal başkanı Aydın Ağaoğlu 1 yıldan uzun taahhütler için abonelikten caymayı anlatıyordu ama yakınlarımdan deneyen de görmediğim için maalesef deneyim aktaramam.
Bilmiyordum hocam teşekkürler. Şimdi daha zor bir sorun var. Babamı ikna etmek. Hayatta ikna edemem. Ona göre bir tek Türk Telekom iyi zaten.

Bu Gigabit FTTH altyapısı. YAPA bizim burada da var ama FTTx yok yani. Yani aynı şeyler değil demem yanlış olmaz.

Türknet'in kendinin çektiği tamamen kendine ait fiber altyapısıdır. Bireysel kullanıcılara abartı olmayan fiyatlara 1 Gigabit hıza kadar paket sunuyorlar. Upload hızları (diğerlerinin verdiğine oranla) güzel ve Real IP veriyorlar. Biz bireysel kullanıcılar için makul fiyatlara en hızlı İnternet altyapısı diye biliyorum.

480 TL'sini karşılıyorlar diye biliyorum. Modem de abonelik iptali sonunda iade şartıyla hediye. Ayrıca GigaFiber'e geçtikten sonra taahhütten de kurtuluyorsunuz :)
Donanımhaber YouTube kanalında TBM onursal başkanı Aydın Ağaoğlu 1 yıldan uzun taahhütler için abonelikten caymayı anlatıyordu ama yakınlarımdan deneyen de görmediğim için maalesef deneyim aktaramam.
Mükemmel bir yazı olmuş teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı