TurkNet GigaFiber nerelere gelecek?

Peki ya,Türktelekom yada başka bir altyapı üzerinden maksimum ne kadar hız verebiliyorsunuz?
Merhabalar, 100 mbps'e kadar hız sağlayabiliyoruz.
@TurkNet Destek Ayşegül Ankara çankaya bölgesi için ne zaman çalışmalar başlanacak.
Merhabalar, Ankara bölgesi planlar arasında fakat Çankaya'yı şu an listede göremiyorum. Gigafiber bağlantısı üzerinden başvuru sağlayabilirsiniz.
Ankara/ Yenimahalle / Batı Sitesi Mahallesi için lütfen rica ediyorum. Kurtarın bizi tekellerin elinden, selamlar.
Merhabalar, Ankara bölgesi planlar arasında fakat Yeni Mahalle'yi şu an listede göremiyorum. Gigafiber bağlantısı üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
@TurkNet Destek Ayşegül Küçükçekmece İstanbul Tevfikbey Mahallesi gözüküyor mu? Ne zaman gelir?
Merhabalar, bu bölge çalışmalarımız arasında yer alıyor. Tamamlanmasıyla alakalı ortalama bir süre veremiyorum.

Merhaba, çalışmalarımız hızla devam ediyor. İl, ilçe ve mahalle bilgisi yazabilirseniz kontrol edip bilgi verebilirim 😇
Merhaba. Bursa / Osmangazi İlçesi / Hüdavendigar Mahallesi'nde gigafiber altyapı çalışmanız var mı, varsa tahmini olarak ne zaman gelir, yoksa planlarınıza bu bölgeyi de dahil ederseniz sevinirim.

Edit: Gigafiber sayfanızdan başvuruda bulundum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı