TurkNet GigaFiber Sakarya/Adapazarı çalışması ne zaman?

SupervisorBerk

Kilopat
Daha fazla  
TurkNet GigaFiber Sakarya'da ne zaman çalışma yapacak acaba? Tarafımıza ekim ayından bu yana sorgulama yaptığımızda 2022 yılı içerisinde diyorlardı daha kablolama çalışması bile başlatmamışlar. Koskoca 2 ay bitti bu proje 2022 yılı için tamamlanır diyorlardı neden herhangi bir çalışan ya da kablolalama ekibinizi göremedik etrafta? Sakarya/Adapazarı ilçesi Sakarya mahallesi detaylı bilgi verebilecek kimse yok mu bu firmada proje kapsamındadır deyip aylarca bekletiliyorsunuz tam bilgi verin artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet GigaFiber Sakarya'da ne zaman çalışma yapacak acaba? Tarafımıza ekim ayından bu yana sorgulama yaptığımızda 2022 yılı içerisinde diyorlardı daha kablolama çalışması bile başlatmamışlar. Koskoca 2 ay bitti bu proje 2022 yılı için tamamlanır diyorlardı neden herhangi bir çalışan ya da kablolalama ekibinizi göremedik etrafta? Sakarya/Adapazarı ilçesi Sakarya mahallesi detaylı bilgi verebilecek kimse yok mu bu firmada proje kapsamındadır deyip aylarca bekletiliyorsunuz tam bilgi verin artık.
Merhabalar, bu çalışmaların tamamlanmasıyla ilgili net-ortalama süre maalesef veremiyoruz. Bu bölge planlar arasında. Dönüşüm ekipleri iş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak işlemleri gerçekleştiriyor.

Merhabalar, bu çalışmaların tamamlanmasıyla ilgili net-ortalama süre maalesef veremiyoruz. Bu bölge planlar arasında. Dönüşüm ekipleri iş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak işlemleri gerçekleştiriyor.
Bir an önce bu dönüşüm çalışmaları başlasın artık beklemekten sabır taşı olduk 6 aydır kablolama bile görünmedi hiç bir yerde.

Hocam 2022 de sanmıyorum gelebileceğini ben İzmir Buca'da yaşıyorum 2021'in 2. ayında bu sene gelecek dediler daha 1 ay önce kablo çekildiğini gördüm TurkNet çok yavaş şu an için sadece İstanbul'da düzgün şekilde yapabiliyorlar o da tartışılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2022 de sanmıyorum gelebileceğini ben İzmir Buca'da yaşıyorum 2021'in 2. ayında bu sene gelecek dediler daha 1 ay önce kablo çekildiğini gördüm TurkNet çok yavaş şu an için sadece İstanbul'da düzgün şekilde yapabiliyorlar o da tartışılır.
Planlar tutmazsa dediğin gibi olur.
2022 yıl sonunda tamamlanması ön görülüyordu yenigün mahallesi ve sakarya mahallesi dün itibariyle sözde 2023 yılı sonuna kadar işlem edilecegini söylediler insanları 6 ay umutlandırdınız kasım ayı başından beri sonra bi sorguluyon fos 19 ay daha bekle babam bekle artık bi anlamıda kalmadı

Dosya Ekleri

• 858585.jpg
    858585.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 46
TurkNet çalışma sistemi böyle. Çok acemiler 2021 başında fiber 2021 içinde gelecek dediler gelmedi. 2022 oldu 2022 başında TurkNet çalışanları gördük 3 aydır bir daha görmedik bekliyoruz bakalım.

Planlar tutmazsa dediğin gibi olur.
2022 yıl sonunda tamamlanması ön görülüyordu yenigün mahallesi ve Sakarya mahallesi dün itibarıyla sözde 2023 yılı sonuna kadar işlem edilecegini söylediler insanları 6 ay umutlandırdınız kasım ayı başından beri sonra bir sorguluyon fos 19 ay daha bekle babam bekle artık bir anlamıda kalmadı.

TurkNet çalışma sistemi böyle. Çok acemiler 2021 başında fiber 2021 içinde gelecek dediler gelmedi. 2022 oldu 2022 başında TurkNet çalışanları gördük 3 aydır bir daha görmedik bekliyoruz bakalım.
Bu yapılan ozaman sadece gigafiber reklamı gibi birşey oluyor duyuntuda kalmasın icraat gösteremedikden sonra yıl tahmini vermesinler milleti umutlandırıyorlar boş yere türkiyeyi 3 büyük ilden ibaretmi görüyor bu firmalar istanbul ankara izmir bu nasıl anlayış.

Yeni konular

Geri
Yukarı