TurkNet güvenilir midir?

277726

Hectopat
Makaleler
4
Türk Telekom taahhüdü 8 Temmuz'da bitiyor. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama güvenilir olduklarını kanıtlayabilir misiniz?
Mesela dolandırıcı olma ihtimali olmadığını, imzamızla başka bir şeyler yapmayacaklarını, hizmetin fiyatını istediği zaman arttırmayacağını kanıtlarsanız sevinirim.
Başka bir şehire taşırken sorun yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Evet.

Şöyle kanıtlayayım:

1624265412118.png

Bu kadar ay içindeyim sorunsuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süredir kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hiçbir sorun yaşamadım. Yanlış bilmiyorsam 1996 yılından beri hizmet veriyorlar zaten. Şu ara en uygun ve kafanızın rahat edebileceği internet servis sağlayıcı gibi gözüküyor.

Hocam 2.5 senedir kullanıyorum. 35 megabitlik pakette stabil en az 35 megabit download, 6 megabit upload, 5-6 ms alıyorum. Yılda 1 kere zam yapıyorlar. Altyapınız iyiyse çok memnun kalırsınız.

Türk Telekom taahhüdü 8 Temmuz'da bitiyor. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama güvenilir olduklarını kanıtlayabilir misiniz?
Mesela dolandırıcı olma ihtimali olmadığını, imzamızla başka bir şeyler yapmayacaklarını, hizmetin fiyatını istediği zaman arttırmayacağını kanıtlarsanız sevinirim.

Güvenilir. Yerinizde olsam taahhüt bitmeden geçerim kurulum ücreti ödemen ve modemi iade etmeniz gerekmez. Çıkan cayma bedelide fazla olmaz ve TurkNet modem vermiyor şu anda.

Evet.
Şöyle kanıtlayayım:

Eki Görüntüle 1076832

Bu kadar ay içindeyim sorunsuz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=QVT48KE66CCR

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: QVT48KE66ccr.

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet'in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

İmzayı atacak kadar nasıl güvendin? Bana bunh kanıtlamanızı istiyorum. Bir de başka bir şehire taşırken sorun yaşar mıyım?

İmzayı atacak kadar nasıl güvendin? Bana bunh kanıtlamanızı istiyorum. Bir de başka bir şehre taşırken sorun yaşar mıyım?

Hocam adamlar BTK kayıtlı şu ana kadar 5 kişiden fazla TurkNet'li yaptım kimse sorun yaşamadı. Taşımada gideceğin yerde port varsa neden sorun olsun. Türkiye'nin en sevilen internet sağlayıcısı.

Gayet güvenilir fakat hizmetin fiyatını istedikleri zaman arttırabilirler çünkü taahhüt yok ama bu arttırımların 5TL'yi geçeceğini de sanmıyorum ki zaten daha yeni fiyat arttırıldı.

Geri
Yukarı