TurkNet hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Makaleler
1
Yer
Bursa
Bu aralar bayağı söylenti duydum. Bir bilginiz var mı? Ayrıca üyelik ekranında "ayrıntılı fatura" istememe rağmen bana 3 TL'ye "ayrıntılı fatura" hizmeti de eklemişler. Yeni sözleşme gelmeden turk.net'e geçmek istemiyorum çünkü niye boş yere 3 TL ödeyeyim?

Sizin turk.net hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bu aralar bayağı söylenti duydum. Bir bilginiz var mı? Ayrıca üyelik ekranında "ayrıntılı fatura" istememe rağmen bana 3 TL'ye "ayrıntılı fatura" hizmeti de eklemişler. Yeni sözleşme gelmeden turk.net'e geçmek istemiyorum çünkü niye boş yere 3 TL ödeyeyim?

Sizin turk.net hakkındaki düşünceleriniz nedir?
Kullanmadım bilmiyorum ama bence sadece yayıncılara iyi hizmet veriyor gibime geliyor.

Haklısınız. Peki, "ayrıntılı fatura" olayı ve "müşteri hizmetleri" konusunda bir bilginiz var mı?
Müşteri hizmetleri rezalet söylentisi asılsız, ayrıntılı faturayı da büyük ihtimalle kaldırmayı unuttunuz ya da öyle kaldı. Sonuçta sizden kazanacakları 3 lira şirketi mi kurtaracak?

Müşteri hizmetleri rezalet söylentisi asılsız, ayrıntılı faturayı da büyük ihtimalle kaldırmayı unuttunuz ya da öyle kaldı. Sonuçta sizden kazanacakları 3 lira şirketi mi kurtaracak?
Yüzde yüz eminim. Ayrıntılı fatura talep etmememe rağmen bana ayrıntılı fatura (3 TL) yazılı bir sözleşme gönderdiler. Bu durumu yaşayan bir sürü kişi var, sikayetvar üzerinden de teyit edebilirsiniz.

Geri
Yukarı