TurkNet hasar gören altyapıyı onarmıyor

Otomatik mesajlar atıp duruyor dostum seni umursadıkları yok. İptal et gitsin rezil olduğuna değmez.
Oyalayıp duruyorlar bugün bitmeden kesin çözülecekti sözde. Yine bir çözüm yok hala internetim yok. Yarın uyandığında da internet olmazsa farklı bir firmaya geçiş yapıcam benim bununla uğraşacak zamanım ve sabrım yok.

Oyalayıp duruyorlar bugün bitmeden kesin çözülecekti sözde. Yine bir çözüm yok hala internetim yok. Yarın uyandığında da internet olmazsa farklı bir firmaya geçiş yapıcam benim bununla uğraşacak zamanım ve sabrım yok.
Merhaba, konuyla ilgili aciliyetinizi ilgili ekiplerimizle paylaştım.

Merhaba, konuyla ilgili aciliyetinizi ilgili ekiplerimizle paylaştım.
Sürekli aynı şey ama çözüm namına hiç bir şey yok. Script cümlelerle oyalama politikası. Altyapı ekibi geliyor sözde sorunu çözüp gidiyor sonra apartmanın içine bakmaya geliyorlar sinyal yok diyip topu yine altyapı ekibine atıyorlar günlerdir aynı tantana. Koskoca kurumsal şirket sorunu ekipleri arasında sektirip duruyor. Kimse çözüm odaklı değil hepsi başından savıp sorunu farklı ekibe atma derdinde. Yapılacak işlemde çok belli. Bugün bu sorunu çözmeyen turknetten deprem zamanında falan hizmet kimse beklemesin. Bütün altyapısı çöker bir daha da düzelmez.

Los ışığı normale döndü ama hala internetim yok 😂 Gerçekten komik ya

Düzelelide baya oldu dedim aha yaptılar herhalde 2 saattir böyle ajdjdje bu çok başka seviye ya

O kadar amatör iş yapıyorlar ki... Sinyalin geldiğini müşteri hizmetlerine ben bildiriyorum bunun üzerine portlarımın değişip sorunun düzenlediğini fark ediyorlar ve sonuç olarak internetim düzeliyor. Bu işlemi yapan saha ekibi yaptıkları işlemi bildirse 3 saat önce sorunum çözülmüş olacak. Hala bana ekip gelecek falan diye dönüş yapıyorlar gerçekten inanılmaz. Benim gibi uğraşan biri bile günlerce çabalayıp sorununu çözdürüyor. Demek uğraşmasak 1 ay sorun çözülmeyecek. Çok kötü bir operasyonları var Allah kimseyi düşürmesin.

17.03.23 11.30 civarı internetim gidiyor ve uzun uğraşların sonucu ancak 21.03.23 17.20 civarında sorun çözülüyor. Maksimum 3 - 4 saatte çözülecek sorun. Turknet kalitesi olarak not düşülsün. Birde sağolsunlar kesik olan günler için faturaya indirim yapacaklarmış büyük lütuf. Bu süreçte 2 aylık faturadan fazla mobil veriye ödedim 3 5 lira indiriminiz gerçekten çok iyi gelecek..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı